Vitalijus Klyčko

Kyjivo meras Vitalijus Klyčko: Zelenskis moka už klaidas, kurias padarė

Kyjivo meras Vitalijus Klyčko apkaltino Ukrainos prezidentą Volodymyrą Zelenskį „klaidomis“. „Žmonės klausia, kodėl nebuvome geriau pasirengę šiam karui. Kodėl V. Zelenskis iki pat galo neigė, kad jis kils“, – kalbėjo V. Klyčko Šveicarijos žinių portalui „20 Minuten“.

„Buvo pernelyg daug informacijos, kuri neatitiko tikrovės“, – teigė buvęs bokso pasaulio čempionas, ragindamas sąžiningiau kalbėti apie tikrąją Ukrainos padėtį jos kovoje prieš Rusiją. „V. Zelenskis moka už klaidas, kurias padarė“, – pridūrė jis.

„Žinoma, galime euforiškai meluoti savo žmonėms ir savo partneriams. Tačiau negalime to daryti amžinai“, – pažymėjo sostinės meras.

52-jų V. Klyčko demonstratyviai stojo į Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vyriausiojo vado Valerijaus Zalužno pusę. Šis, V. Zelenskio nepasitenkinimui, neseniai kalbėjo, kad karas atsidūrė aklavietėje.

„Jis sakė tiesą, – kalbėjo V. Klyčko. – Kartais žmonės nenori girdėti tiesos. Bet galiausiai jis yra atsakingas. Jis paaiškino ir argumentavo, kokia šiandien yra padėtis“.

V. Klyčko taip pat įspėjo nežaisti politinių žaidimų dėl savo nepriklausomybės kovojančioje šalyje. Dėl to jis esą ir toliau nekalba apie savo politinius planus.

Kartu V. Klyčko užtikrino savo paramą V. Zelenskiui – kol baigsis karas. „Prezidentas šiandien atlieka svarbią funkciją, ir mes turime remti jį iki karo pabaigos. Tačiau pasibaigus karui kiekvienas politikas sumokės už savo sėkmes ir nesėkmes“, – tęsė V. Klyčko.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder