Turkijos kurortas. 

Lenkų - rusų „karai“: nesutarimų tarp turistų daugėja ir jie įgauna įvairiausių išraiškos formų

(5)

Turkijoje, kuri garsėja savo „viskas įskaičiuota" sistema, konfliktų tarp iš skirtingų šalių atvykusių turistų pasitaikydavo nuolat. Dabar, kai pasaulinė geopolitinė situacija yra įtempta, nesutarimų tarp turistų daugėja ir jie įgauna įvairiausių išraiškos formų.

Štai lenkai paskelbė „karą" kurortuose sutinkamiems rusų ir ukrainiečių poilsiautojams.

Pasak laikraščio „Mysl Polska" apžvalgininko Konrado Renkaso (Konrad Rekas), jo tautiečiams užkliuvo pats kitų dviejų valstybių piliečių buvimas Turkijoje.

Žurnalisto teigimu, „lenkų husarai" atsisako kartu su rusais žaisti pliažo tinklinį ir atakuoja juos baruose.

Dar labiau turistams iš kaimyninės šalies nuotaiką gadina tas, kad turkai ir egiptiečiai vizualiai jų neskiria nuo rusų.

K. Renkasas atkreipė dėmesį į tai, kad lenkai piktinasi tuo, jog ukrainiečiai, užuot kovoję už tėvynę ar keršiję pakeliui sutiktiems rusams, kurortiniuose rajonuose valdo nekilnojamąjį turtą ar poilsiauja viešbučiuose.

Apibendrindamas savo pastebėjimus, apžvalgininkas pasiūlė tautiečiams mėgautis poilsiu ir vengti kurortuose analizuoti globalias problemas.

„Lenkų pradėti pliažų bei barų karai atrodo juokingai ir infantiliškai.

Juolab kad tik mes patys juose ir dalyvaujame.

Nevarginkime savo galvų dalykais, kuriais ir taip akivaizdžiai manipuliuojama. Lenkai, atvėskime!" - užbaigė straipsnio autorius.

Prisiminus, kad iš Lietuvos į Turkiją irgi skrenda pilni lėktuvai, lenkų žurnalisto pasiūlymas puikiai tiktų politikuoti mėgstantiems tautiečiams.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder