Lietuvos geležinkeliai pasiuntė "rusų įsilaužėlius" paskui Rusijos laivą

(2)

Lietuvos geležinkelių bendrovė LTG išsiuntė "rusų hakerius" paskui Rusijos laivą, kuris jai siuntė grasinimus.  Apie tai savo puslapyje socialiniame tinkle "Facebook" pranešė UAB "Lietuvos geležinkeliai" komunikacijos direktorius Mantas Dubauskas.

Jis paskelbė ekrano nuotrauką laiško, gauto "Rusijos hakerių" bendruomenės vardu, kuriame bendrovei "primygtinai rekomenduojama" daryti spaudimą politikams, kad būtų atšauktas draudimas tranzitu gabenti subankrutuotas prekes į Kaliningrado sritį.

Priešingu atveju programišiai grasino "paversti Lietuvą informacinių technologijų saugykla", o jos informacinę infrastruktūrą - akmens amžiumi.

"Nežinome, ar siuntėjas tikrai yra Veronika ir kam ji atstovauja. Tačiau mes į viską esame parengę atsakymą", - rašė A. Dubauskas.

"Atsakydami į Jūsų skubų prašymą padėti LTG spausti Lietuvos valdžios institucijas panaikinti ES sankcijas dėl Rusijos krovinių tranzito į Kaliningrado sritį, informuojame: vadinamoji "Rusijos hakerių bendruomenė" - fuck you", - rašoma "Lietuvos geležinkelių" atsakyme. 

Archyvų nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder