Lokio atvaizdas Marse? Ši palydovinė Raudonosios planetos paviršiaus nuotrauka pribloškė tinklaraštininkus

Ar tai meškos veidas Marse? Palydovinė Marso paviršiaus nuotrauka pribloškė "Twitter" tinklaraštininkus po to, kai Nacionalinė aeronautikos ir kosmoso administracija (NASA) paskelbė Marso paviršiaus fragmento, panašaus į meškos, nuotrauką, - paskelbė wionews.com.

NASA palydovas "Mars Reconnaissance Orbiter" užfiksavo meškos kontūrus primenantį vaizdą. Nuotrauka šios savaitės pradžioje pasidalijo Arizonos universitetas. 

Arizonos universiteto Mėnulio ir planetų laboratorija sakė: "Apskritas lūžių raštas gali būti atsiradęs dėl nuosėdų nusėdimo virš palaidoto smūgio kraterio". 

Aiškindama vaizdą, kuris atrodo kaip meška, laboratorija teigė, kad "galbūt nosis yra vulkaninė arba purvo anga, o nuosėdos gali būti lavos arba purvo srautai?". 

Šis atvaizdas tapo diskusijų objektu, nes keli interneto naudotojai jį pavadino piktuoju paukščiu, o keli kiti teigė, kad jis panašus į šibos inu memu. 

Paslaptinga skraidanti spiralė 

Neseniai Japonijos teleskopo kamera Havajų danguje užfiksavo keistą mėlyną "paslaptingą skraidančią spiralę". Iš pirmo žvilgsnio spiralė atrodė nežemiška, tačiau už jos slypi kai kas daugiau.

Žvaigždžių kamera "Subaru-Asahi" užfiksavo šiurpų vaizdo įrašą, kuris išnyko per kelias sekundes.

Ji buvo pastebėta virš Maunakea, Havajuose, sausio 18 d. 

Panašu, kad spiralė susijusi su bendrovės "SpaceX" naujojo palydovo paleidimu.

Pranešimuose minima, kad sausio 18 d. "SpaceX" į kosmosą paleido JAV kosmoso pajėgų užsakymu sukurtą pasaulinį padėties nustatymo palydovą (GPS). 

 

Paslaptinga skraidanti spiralė 

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder