"Mus provokuoja": Lukašenka pareiškė apie Ukrainos raketų smūgius prieš Baltarusiją

Nepripažintas Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka netikėtai pareiškė, kad Ukraina "bandė atakuoti Baltarusijos karinius objektus, tačiau visos raketos buvo numuštos,  - skelbia unian.net.

Jo teigimu, tai įvyko prieš tris dienas, o gal ir šiek tiek anksčiau.

Tai jis sakė sakydamas kalbą šalies nepriklausomybės dienos išvakarėse surengtose iškilmėse.

 "Mus provokuoja. Turiu jums pasakyti: prieš tris dienas, o gal ir šiek tiek daugiau, iš Ukrainos teritorijos buvo bandyta smogti į karinius objektus Baltarusijoje.

Tačiau, ačiū Dievui, priešlėktuvinės sistemos "Pancyr" sugebėjo perimti visas Ukrainos ginkluotųjų pajėgų paleistas raketas", - sakė A. Lukašenka.

Be nepagrįstų šmeižtų, Lukašenka ėmėsi viešai teisinti Rusijos diktatorių Putiną.

Anot jo, pastarasis nieko nešantažuoja branduoliniu ginklu, tačiau patikslino, kad "įsakė kariškiams ginklu užimti Minsko oponentų sprendimų priėmimo centrus".

Kartu A. Lukašenka suskubo patikinti, kad Baltarusija nenori kariauti su Ukraina, tačiau "Minskas ir Maskva turi būti pasirengę per 24 valandas atremti agresyvius Vakarų veiksmus". 

"Kaip ir praėjusiame amžiuje, už šių procesų stovi ta pati civilizuota Vakarų Europa, kuri iš pradžių išaugino pabaisą fašistinę Vokietiją, o paskui, norėdama išlikti, metėsi į rankas tiems, kuriuos taip neseniai norėjo nugalėti.

Istorija kartojasi. Ukrainoje auginami monstrai", - sakė A. Lukašenka.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder