Nauja beprotybė JAV: Pietų Kalifornijoje užpuolikas subadė tris medikus

Pietų Kalifornijoje peiliu ginkluotas vyras penktadienį kritiškai sužalojo tris darbuotojus viename ligoninės priimamajame ir tebebuvo toje įstaigoje, policijai mėginant įkalbėti jį pasiduoti, pranešė tarnybos.

Vyras į Ensino ligoninės medicinos centrą San Fernando slėnyje įžengė prieš 16 val. vietos (šeštadienį 2 val. Lietuvos) laiku, sakė Los Andželo policijos departamento pareigūnas Drake'as Madisonas.

„Jis padūrė mažiausiai du ar tris medicinos darbuotojus“ ir praėjus maždaug valandai tebebuvo ligoninėje, nurodė D. Madisonas.

Priešgaisrinio departamento pareigūnai informavo, kad nukentėjusieji buvo nugabenti į traumatologijos centrą ir kad jų būklė kritinė.

Pasak D. Madisono, policijos pareigūnai mėgina įkalbėti užpuoliką pasiduoti.

Dviem dienomis anksčiau kitas užpuolikas nušovė keturis žmones ir nusižudė per ataką ligoninėje Oklahomos valstijos mieste Talsoje.

Pasak pareigūnų, užpuolikas į Šv. Pransiškaus ligoninės pastatą netrikdomai įžengė praėjus vos kelioms valandoms po to, kai nusipirko pusiau automatinį šautuvą.

Talsoje vyras nušovė savo chirurgą ir tris kitus žmonės. Jis kaltino gydytoją dėl besitęsiančių skausmų po neseniai atliktos nugaros operacijos.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

Pietų Kalifornijoje užpuolikas subadė tris medikus
Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder