Naujojoje Kachovkoje sunaikintas dar vienas priešo sandėlys: pasirodė vaizdo įrašai, kuriuose "saliutuojama" okupantams

Pirmadienio vakarą, liepos 11 d., Ukrainos gynėjai dar kartą smogė Rusijos užpuolikų amunicijos sandėliui Naujojoje Kachovkoje Chersono srityje, - paskelbė unian.net.

Šioje vietovėje priešo sandėlys buvo sunaikintas jau ketvirtą kartą.

Sergejus Chlanas, kuris iki šiol dirbo Chersono OVA pirmininko patarėju, taip pat patvirtino išpuolį Naujojoje Kachovkoje.

"Naujojoje Kachovkoje, minusavome rusų amunicijos sandėlį. Jie čia atvežė amuniciją, krovė, krovė ir dabar jie turi fejerverkus nakčiai. Žmonių butų langai išdaužyti, bet jie vis tiek džiaugiasi...

Nes tai reiškia, kad Ukrainos ginkluotosios pajėgos yra arti.

Tačiau Novokahivsko gyventojų prašome būti atsargiems ir nesiartinti prie sprogimo vietos.

Laikykitės! Nors rusai vėl sakys, kad tai tik "smulkmena", - pažymėjo jis.

Kaip pranešė UNIAN, liepos 8 d. Chersono srityje, Naujojoje Kachovkoje, trečią kartą buvo sunaikintas Rusijos kariuomenės šaudmenų sandėlys. Žuvo daugiau kaip šimtas rusų okupantų, dar apie 200 buvo sužeista.

Pastarosiomis dienomis taip pat gauta pranešimų apie sprogimus okupantų sandėliuose Chersone ir Černobaivkoje.

Chersono OVA pirmininko patarėjas Serhijus Chlanas pažymėjo, kad okupantų sandėlių bombardavimas gali būti ukrainiečių gynėjų pasirengimo kontratakai elementas. 

Anądien laikinai okupuotos Chersono srities gyventojai buvo raginami laikytis atokiau nuo priešo technikos ar Rusijos kariuomenės telkinių, nes "artėja Ukrainos ginkluotosios pajėgos". 

Laikinai okupuotame Chersone okupantai perkelia techniką į kairįjį Dniepro krantą ir ruošiasi gatvių mūšiams, mieste įrengdami užkardas.

Archyvų nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder