Paaiškėjo, kiek Irano bepiločių lėktuvų numušė Ukrainos ginkluotosios pajėgos

Priešlėktuvinės gynybos pajėgos sunaikino 60 proc. Irano "Shahed-136" tipo kamikadzių dronų iš 86 vienetų, kuriuos Rusija jau panaudojo prieš Ukrainą.

Kaip pranešė UNIAN korespondentas, Ukrainos ginkluotųjų pajėgų Generalinio štabo Vyriausiojo operatyvinio skyriaus viršininko pavaduotojas brigados generolas Aleksejus Gromovas tai sakė per internetinį brifingą.

"Nuo rugsėjo 30 d. priešas paleido 20 įvairių tipų raketų, iš jų 13 balistinių raketų.

Priešas taip pat panaudojo 46 bepiločius orlaivius kamikadzes "Shahed-136", nukreiptus į karinius objektus, civilinę infrastruktūrą ir karių pozicijas, iš kurių 24 buvo sunaikinti", - sakė V. Gromovas.

Jis pridūrė, kad Ukrainos ginkluotųjų pajėgų oro pajėgos tą naktį sunaikino 9 iš 12 dronų kamikadzių.

"Iš viso nuo tada, kai priešas pradėjo naudoti bepiločius kamikadzės tipo bepiločius orlaivius "Šached-136", užfiksuoti 86 paleisti vienetai, iš kurių 60 proc. buvo sunaikinti", - pabrėžė V. Gromovas.

Rugsėjo mėnesį Ukrainos užsienio reikalų ministerija prezidento vardu atėmė Irano ambasadoriaus akreditaciją ir nurodė gerokai sumažinti Irano ambasados Kijeve diplomatinio personalo skaičių, reaguodama į dronų pardavimą Rusijai.

Pastaruoju metu Rusijos okupantai dronais kamikadzėmis atakuoja Odesos ir Nikolajevo regionus. Spalio 5 d. naktį priešo bepiločiai lėktuvai buvo nukreipti į Bila cerkvę Kijevo srityje. Užfiksuoti šeši pataikymai.

Naktį iš spalio 5 į 6 d. Pietų Ukrainoje buvo sunaikinti devyni Irane pagaminti dronai kamikadzės.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder