Kampanijos dalyviai perspėjo, kad Lošimų komisijos atlikta apklausa, kuri turėtų tapti viena didžiausių pasaulyje ir sukurti naują pagrindą, kaip suprasti lošimų elgesį Didžiojoje Britanijoje, rodo, kad dėl lošimų nukentėjusių žmonių dalis buvo „labai nepakankamai įvertinta“.
Ankstesnis patikimiausias tyrimas, kuriame nurodytas probleminių lošimų rodiklis, buvo atliktas 2016 m. Lošimo elgsenos Didžiojoje Britanijoje tyrimas, kuriame šis skaičius buvo 0,7 %, nors reguliuotojas perspėjo, kad naujausi įverčiai nėra tiesiogiai palyginami su ankstesnių tyrimų rezultatais.
Naujausia reguliuotojo apklausa parodė, kad 48 % suaugusiųjų, sulaukusių 18 metų ir vyresni, per pastarąsias keturias savaites žaidė bet kokia forma. Skaičius sumažėjo iki 27%, kai buvo pašalinti tie, kurie dalyvavo tik loterijose.
Maždaug 41 % suaugusiųjų, lošiusių per pastaruosius 12 mėnesių, paskutinį kartą lošdami laimėjo, 21 % teigė, kad nieko neišlošė, o 37 % nei išlošė, nei pralošė.
Vyrai dažniau nei moterys turi aukštesnius probleminio lošimo sunkumo indekso (PGSI) balus, o probleminis lošimas buvo didžiausias tarp 18–34 metų amžiaus asmenų.
Dalyvių, kurių PGSI balas buvo aštuoni ar daugiau, dalis buvo daugiau nei devynis kartus didesnė tarp tų, kurie asmeniškai dalyvavo lažybose ir daugiau nei šešis kartus didesnė tarp tų, kurie lošė internetiniuose lošimo automatuose.
Maždaug 2,5 % visų respondentų PGSI balas buvo aštuoni ar daugiau.
Timas Milleris, Lošimų komisijos tyrimų ir politikos vykdomasis direktorius, sakė: „Vienas iš mūsų, kaip reguliuotojo, tikslų yra užtikrinti, kad surinktume geriausius įmanomus azartinių lošimų įrodymus, o šiandieninis tyrimas yra kitas svarbus žingsnis į priekį kuriant patikimus azartinių lošimų įrodymų šaltinius Didžiojoje Britanijoje.
Šios ataskaitos duomenys atspindi pirmuosius naujos atskaitos metus, su kuriais bus galima palyginti būsimus pokyčius, ir todėl jie bus neįkainojami toliau gilinant mūsų supratimą apie lošimus visoje šalyje“.
Rašyti komentarą