Paskelbus apie Putino operaciją – nerimas iš valdžios: ieško, kas jį pakeistų

Pranešama, kad Vladimiro Putino sveikatai pablogėjus, jo „kūno dubliai“ buvo įspėti, kad galėtų padėti prezidentui, kuris nėra toks stiprus, kai jam bus atliekama operacija, teigiama pranešime. Putinas nedirbs iki 10 dienų, o kūno dubliai bus naudojami, kad atrodytų, jog jis vis dar valdo šalį, pranešė antiputiniškas „Telegram“ kanalas „General SVR“.
 

Paslaptingoje „Telegram“ paskyroje taip pat buvo teigiama, kad bus paviešintas iš anksto įrašytas kadras, kaip Putinas dalyvauja susitikimuose ir pasirašo įstatymus, kad atrodytų, jog jis vis dar dirba.

Kanalas, kuriam tariamai vadovauja buvęs Rusijos užsienio žvalgybos tarnybos generolas leitenantas, žinomas slapyvardžiu „Viktoras Michailovičius“, anksčiau pranešė, kad Putinui ruošiamasi operuoti vėžį ir laikinai perduoti valdžią buvusiam griežtos linijos federalinės policijos vadovui Nikolajui Patruševui, kol jis yra nedarbingas, rašo „New York Post“.

„[Operacijos] laikas jau nustatytas“, – pranešė generolas SVR.

70-metis Patruševas laikomas pagrindiniu Ukrainos karo strategijos architektu ir žmogumi, įtikinusiu Putiną, kad Kijevas yra „užtvindytas neonaciais“.

Apie tokį teiginį pranešė Rusijos žiniasklaida „General SVR“, kuri pirmą kartą iškėlė Putino sveikatos problemas maždaug prieš 18 mėnesių.

Jie cituoja anoniminį buvusį aukšto rango Kremliaus karinį veikėją, sakiusį: „Putinas aptarė, kad jam bus atliekamos medicininės procedūros“.

„Jos vyks naktį nuo 1 iki 2 val., o data dar tikslinama, bet visas medicinos personalas budės nuo šio vakaro, – rašoma pranešime. – Saugumo sumetimais data skiriasi, tačiau reikia suprasti, kad gydytojai reikalauja, kad operacija būtų atlikta anksčiau nei vėliau.

Visi gydytojai yra rusai – jie visi praėjo kelių lygių patikrinimus“, – pridūrė atstovas.

Rusijos tyrimų agentūra „The Project“ teigė, kad V. Putinas per pastaruosius metus 35 kartus lankėsi pas gydytoją, tikrintis dėl vėžio. 69 metų lyderis tapo toks paranojiškas dėl savo sveikatos, kad net ėmėsi netradicinių ir barbariškų gydymo būdų.

Teigiama, kad V. Putinas maudosi kraujuje, paimtame iš elnių ragų, kurie nulaužiami jiems augant ir vis dar pilniems šviežio kraujo, pranešė „Telegram“.

Skelbiama, kad onkologas, kurį įvardijo kaip Jevgenijų Selivanovą, vos per ketverius metus turėjo dešimtis slaptų vizitų į Putino Sočio pabėgimo namus.

Sklido gandai, kad Putinas, kurio liguista išvaizda ir jam nebūdingas nervingas elgesys viešumoje kėlė klausimų dėl jo sveikatos, taip pat skundžiasi daugybe kitų rimtų negalavimų, įskaitant Parkinsono ligą.

Praėjusį mėnesį iškilo naujų klausimų apie Putino fizinę būklę, kai jis buvo pastebėtas tvirtai įsikibęs į stalą per susitikimą su gynybos ministru Sergejumi Šoigu.

Anksčiau Putinas praleido savo mylimas kasmetines ledo ritulio rungtynes ​​Sočyje ir pasirodė vaizdo įraše su paslaptingomis žymėmis ant jo veido.

Kremlius griežtai neigia, kad Putinas kenčia nuo kokių nors sveikatos problemų.

Archyvų nuotr.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder