Paslaptimis apipinta 500 mln. Eur. vertės Putino superjachta – meilužių pasilinksminimo vieta

Paslaptimis apipinta 500 mln. Eur. vertės Putino superjachta – meilužių pasilinksminimo vieta

Paslaptys gaubia virš 500 milijonų eurų vertės superjachtą, priklausančią Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui. Ją, kaip nuosavą žaislą, naudojo Putino meilužė, buvusi olimpietė.

Superjactos prabanga ir auksiniai popieriaus laikikliai

„Scheherazade“ jachta yra 140 metrų ilgio ir susideda iš šešių denių aukštų, kurie atrodo lyg prabangių butų kvartalai.

Šioje jachtoje yra dvi sraigtasparnių nusileidimo aikštelės, baseinas, SPA kompleksas, grožio salonas, didžiulės svetainės ir karališkosios kajutės.

Jame netgi yra auksinių tualeto ritinėlių laikiklių ir tariamai „dziudo sporto salė“, skirta juodąjį diržą turinčiam Rusijos lyderiui.

Šių metų pradžioje jachtą konfiskavo Italijos teisėsauga, vykdydama plataus mąsto susidorojimą su oligarchais ir jų sandoriais.

Ilgus metus įtarinėjama V. Putino mylimoji

Kaip praneša opozicijos naujienų leidinys „Dossier Centre“, dabar visame pasaulyje skelbiama, kad milžinišką jachtą naudojo ir Alina Kabaeva (39).

Kai olimpietė A. Kabaeva laimėjo medalius olimpiadoje, Rusijos spaudoje ji netgi būdavo vadinama  – „mūsų Scheherazade“. Remiantis Azijos istorija, Scheherazade buvo galingo lyderio dukra prieš šimtmečius.

Užsienio žiniasklaidoje pranešama, kad jachtoje specialiai Kabajevai yra įrengta „akvadiskoteka“. Buvusi olimpietė yra ritminės gimnastikos sportininkė, kuri teigia, kad mėgsta šokti.

Manoma, kad olimpinių žaidynių auksą laimėjusi 39 metų ritminė gimnastė Putinui pagimdė mažiausiai du vaikus.

Superjachta artimų bičiulių dovana Rusijos lyderiui

Paslaptis gaubia būdą, kuriuo Putinas gavo plaukiojantį dvarą. Pranešama, kad turtingi prezidento bičiuliai susivienijo ir nupirko superjachtą Rusijos lyderiui po Krymo aneksijos 2014 metais.

Milijardierius Genadijus Timčenka buvo įtariamas, kaip tokios „kuklios“ Naujųjų metų dovanos sumanytojas.

Užsienio žiniasklaidoje pranešama, kad milijonierių būrys šiai dovanai skyrė apie 500 milijonų eurų, tačiau kai kurie pranešimai rodo, kad su prabangia įranga bendra jachtos kaina galėjo pakilti iki 850 milijonų eurų.

Tiksliai žinoma, kad iš penkių ofšorinių kompanijų „Scheherazade“ statybai buvo pervesta šiek tiek daugiau nei 583 mln. Pinigus pervedė „Alera Assets“, „Diams Overseas“, „High Definition“, „Imperial Yachts“ ir „Onda Mare“ kompanijos.

Taip pat žinoma, kad laivas yra registruotas Eduardo Khudainatovo, buvusio Rusijos naftos milžinės „Rosneft“ prezidento ir buvusio KGB agento, vardu. Tačiau „Dossier Center“ teigė, kad Khudainatovas yra savininkas tik dėl vaizdo, taip pat jis žinomas, kaip putino aplinkos žmogus.

Buvęs laivo kapitonas, britas Guy Bennett-Pierce teigė, kad niekada nematė Rusijos lyderio šiame laive.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder