„Pasmaugti Putiną“: politinis strategas atskleidė slaptas derybas už diktatoriaus nugaros

Kol diktatorius V. Putinas tariamai vykdo "specialiąją operaciją" Ukrainoje, už jo nugaros įtakingos grupės derasi dėl karo nutraukimo. Politikos strategas Michailas Šeitelmanas sakė "Apostrof".

Jis aiškina, kad V. Putino aplinkai karas yra finansų ir galimybės gražiai gyventi Vakaruose klausimas.

"JAV diplomatinėje ir žvalgybos srityje kalba ne apie viską.

Yra grupė oligarchų, kurie veda derybas, ir grupė FSB pareigūnų, kurie taip pat veda tokias derybas", - pabrėžė ekspertas.

Pasak jo, niekas, išskyrus Rusijos saugumo tarybos sekretorių Patruševą ir artimiausią Putino aplinką, negali jam užsiminti, kad laikas sustabdyti karą.

Kita vertus, mažai tikėtina, kad Patruševas po derybų vargu ar atvyks pas diktatorių ir papasakos apie derybų su Vakarais rezultatus.

"Priešingai, sutaręs su Vakarais, jis pasakys Putinui, kad labai ačiū, štai jums pensija ir laikas išeiti į užtarnautą poilsį.

Tai reiškia, kad po to, kai susitarimai bus pasiekti, įvyks savotiškas rūmų perversmas, nes akivaizdu, kad V. Putino nepavyks įtikinti ką nors daryti", - aiškino politikos technologas.

Remiantis Šeitelmano prognozėmis, Kremliuje nebus jokių "valymų", nes tai ne Putino stilius.

Jis priduria, kad pačiame Kremliuje vyksta arši konkurencija.

Pasak politikos stratego, V. Putino vietą Kremliuje gali užimti asmuo, kuris tūkstančiams žmonių pasiūlys geresnes sąlygas nei dabartinis Rusijos prezidentas.

Tai apima ir milijardierių dvarų, jachtų ir sąskaitų su milijonais dolerių, kuriuos jie turėjo prieš Rusijos invaziją į Ukrainą, išsaugojimą.

"Akivaizdu, kad niekas nesako: "Uždusinkime Putiną".

Visi kalba apie tam tikrą susidomėjimą šiomis karo derybomis.

Tačiau kai ateis "Putino smaugimo" etapas - to iš anksto nesužinosime.

Tačiau FSB greičiausiai tai įgyvendins.

Juk FSB jau dabar yra didžiausia politinė partija", - padarė išvadą ekspertas.

Sidebar placeholder