"Patologiškai neryžtingas": psichologas įvardijo Putino vaikystės traumas, dėl kurių jis tapo diktatoriumi

Psichologė Jelena Šeršneva teigė, kad Vladimiras Putinas tapo diktatoriumi ir žudiku dėl dviejų vaikystėje patirtų traumų. Ji pažymėjo, kad Rusijos prezidentas turėjo sunkią vaikystę, kuri išprovokavo didybės maniją ir psichopatiją, - skelbia unian.net.
 

Organizatorių nuotr.

Archyvų nuotr.

Tai ji pareiškė savo "YouTube" kanale.

Šeršneva remiasi lenkų žurnalistės, teisininkės ir knygos "Vova, Volodia, Vladimiras" autorės Kristinos Kurčab-Redlich duomenimis. Ji sužinojo, kad Putinas pakeitė savo biografiją. Iš tikrųjų jis turėjo sunkią vaikystę ir tironiškus tėvus.

"Iš tikrųjų V. Putinas gimė ne 1952 m. spalio 7 d. Leningrade Vladimiro ir Marijos Putinų šeimoje, o 1950 m. netoli Uralo.

Jis niekada nepažinojo savo tėvo, o jo motina Vera Putina netrukus po gimimo atidavė sūnų savo tėvams. Vėliau moteris sutvarkė savo asmeninį gyvenimą Gruzijoje ir išsivežė berniuką", - pasakoja Šeršneva.

Archyvų nuotr.

Kurčabas - Redlichas sužinojo, kad Gruzijoje jo patėvis Putinui užtraukė tikrą pragarą. Jis jį mušė, marino badu ir žiauriai skriausdavo. Po kelerių metų jis buvo perduotas "kaip paketas" seneliams, o vėliau - giminaičiams iš Leningrado. Jie tapo oficialiais jo tėvais.

Mažajam Putinui naujoje šeimoje sekėsi ne ką geriau. Diktatoriaus bendraamžiai iki šiol prisimena jo oficialaus tėvo žiaurumą. Tada Rusijos prezidento psichologiją jau buvo visiškai sugriovusios dvi vaikystės traumos.

"Taigi turime mažiausiai dvi sunkias traumas - šeimos pasikeitimą ir fizinį smurtą. Dėl savo vaikiško egocentrizmo Putinas tapo patologiškai nesaugus", - pažymėjo Šeršneva.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Psichologė paaiškino, kad žmogaus psichika fizinį smurtą gali suvokti trimis būdais:

Pasiduoti traumai ir visam gyvenimui prisiimti aukos vaidmenį;

Bandyti pabėgti nuo savo skausmo, pavyzdžiui, tapti priklausomais nuo alkoholio;

Bandyti kompensuoti savo traumą, o tokiu atveju auka tampa dar didesne katorgininke, nei buvo jos skriaudėjai.

Šeršneva sakė, kad patologinis Putino nesaugumas bėgant metams tik didėjo. Jis buvo toks nepastebimas, kad bendramoksliai ir instituto dėstytojai neprisiminė būsimo Rusijos Federacijos prezidento. Jį pravardžiavo "nuorūka" ir "blyškia kandimi".

"Putinas nuolat bando įrodyti pasauliui, kad yra vertas dėmesio, tačiau pasaulis kiekvieną kartą reaguoja taip pat, kaip ir institute", - pridūrė psichologė.

Ji taip pat pažymėjo, kad Rusijos diktatoriaus didybės manija ir psichopatija nuolat progresuoja.

Anksčiau buvo pranešta, kad Rusijos prezidentas taip nerimauja dėl savo sveikatos, kad ją paskelbė valstybės paslaptimi. Jį lydi maždaug tuzinas gydytojų, kurie apsimeta paprastais apsaugininkais.

Tačiau, kaip sužinojo žurnalistai, tarp jų yra vienas specialusis agentas, kuriam tenka itin svarbi misija - išvalyti Putino ekskrementus. 

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Psichologas įvardijo Putino vaikystės traumas
Psichologas įvardijo Putino vaikystės traumas

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder