Per Rusijos smūgius Ukrainoje sužeista 11 žmonių

Per Rusijos dronų ir raketų naktinę ataką Ukrainoje buvo sužeista 11 žmonių, didžioji šalies dalis liko be elektros, ketvirtadienį pranešė valdžios atstovai. 

Pietrytinės Zaporižios srities karinės administracijos vadovas pranešė, kad Rusija apšaudė miestą, per smūgius pataikyta į gyvenamuosius pastatus. 

„Sužeistųjų per priešo ataką Zaporižioje skaičius išaugo iki 11“, – „Telegram“ platformoje pranešė Ivanas Fiodorovas. 

„Tarp sužeistųjų yra šeši vaikai – trys mergaitės ir trys berniukai. Vaikams nuo 3 iki 6 metų“, – pridūrė jis. 

Ukrainos energetikos ministrė Svitlana Grinčuk sakė, kad „Rusija vėl surengė didžiulę raketų ir dronų ataką prieš Ukrainos energetikos infrastruktūrą“.

„Kai tik bus įmanoma, gelbėtojai, remonto komandos ir energetikos specialistai pradės šalinti puolimo padarinius, atkurti elektros tiekimą ir įvertinti žalą“, – feisbuke parašė ji. 

Pasak valstybinės elektros tinklų operatorės „Ukrenergo“, daugumoje Ukrainos regionų buvo paskelbti avariniai elektros energijos tiekimo atjungimai.

Rusijos gynybos ministerija pranešė, kad per naktį numušė 170 Ukrainos dronų, 48 jų – su Ukraina besiribojančioje Briansko srityje, devynis – Maskvos srityje. Taip pat pranešta, kad šeši dronai skrido sostinės link. 

Rusija nuolat apšaudo Ukrainą dronais ir raketomis, ypač smūgiuoja į Ukrainos energetikos tinklus. Ukraina atsako smūgiais į Rusijos naftos perdirbimo gamyklas ir kitą energetikos infrastruktūrą. Rusijos pradėtas karas Ukrainoje tęsiasi nuo 2022 m. vasario. 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Sidebar placeholder