Ukraina už kreditus užsienyje pirks ginklų

Pirmalaikė informacija socialiniuose tinkluose sužlugdė Ukrainos kariškių operaciją Severodonecke

Ukrainos gynybos ministro pavaduotoja Hanna Maliar teigia, jog šalies kariškiams nepavyko įvykdyti Severodonecke visų savo planų dėl to, kad neoficiali informacija socialiniuose tinkluose pasirodė anksčiau negu oficialūs Ukrainos ginkluotųjų pajėgų Generalinio štabo pranešimai.

„Tai, kad civiliai asmenys demonstruoja savo informuotumą apie karinių operacijų eigą ir praneša apie jas socialiniuose tinkluose dar nepasirodžius oficialiems Generalinio štabo pareiškimams, iš dalies žlugdo karines operacijas, kaip kad buvo vakar ir užvakar Severodonecke.

Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms tiesiog neleido užbaigti to, kas buvo suplanuota“, - rašo šeštadienį feisbuke H. Maliar, praneša „Interfax-Ukraina“.

Pareigūnė paaiškino, jog „negalima viešai skelbti, kad Ukrainos ginkluotosios pajėgos pasitraukė ar įžengė į tą ar kitą gyvenvietę, kol to nepranešė Generalinis štabas“.

„Tai daro žalą Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms, atima iš jų brangų laiką – parą ar dvi, kurias jos dar galėjo skirti savo karinių planų realizavimui ir manevrams“, - pabrėžė viceministrė.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder