Dingusi „Briliantinės rankos“ žvaigždė atsirado filmavimo studijoje

 Policija ieško 81-erių Svetlanos Svetličnajos. Garsi rusų aktorė spalio 21-ąją dingo be žinios.

Organizatorių nuotr.

81-erių aktorę, bene labiausiai išgarsėjusią trumpu gražuolės suvedžiotojos vaidmeniu kultinėje komedijoje „Briliantinė ranka“, kriminalinės paieškos operatvininkai rado studijoje, kur vyko vieno televizijos pokalbių šou filmavimas.

Apie S.Svetličnajos dingimą spalio 25-osios ryte policijai pranešė jos sūnus. Jis papasakojo, kad negali susisiekti su mama jau nuo spalio 21-osios, aktorė kenčia nuo demencijos, todėl gali pamiršti savo namų adresą ir kitus sveikiems žmonėms elementarius dalykus.

Rusijos aktorių gildijos atstovai papasakojo, kad likus kelioms dienoms iki dingimo S.Svetličnaja lankėsi šioje organizacijoje ir prašė teisnės pagalbos. Garbaus amžiaus moteris skundėsi, kad iš jos tyčiojamasi, todėl reikia advokato, kuris apgintų.

Iš ten S.Svetličnaja išvažiavo taksi. Šio automobilio vairuotoją pareigūnai netrukus sulaikė ir apklausė: paaiškėjo, kad jis tik nuvežė moterį į M.Gorkio kino studiją ir išleido. Ten aktorė buvo pasijutusi prastai, jai iškviesti medikai.

Kai S.Svetličnaja šiandien galiausiai atsirado, jos vadybininkas Sergejus Rubliovas tikino: „Ji nebuvo pradingusi. Žmogus pagyvenęs, gali susirgti, dar kas nors nutikti“. Jis pabrėžė, kad aktorės artimieji su ja nuolat palaiko ryšį, aplanko.

Kadaise sovietų sekso simboliu vadintą S.Svetličnają pernai buvo ištikęs insultas.

Organizatorių nuotr.

Sidebar placeholder