Vladimiras Putinas

Pranešė, kad Vladimiras Putinas serga vėžiu ir ruošiamas operacijai

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas bus operuojamas Nacionaliniame N. N. Blochino vardo onkologijos mokslinių tyrimų centre. Apie tai praneša Telegram kanalas  „Galime paaiškinti“ ("Сможем объяснить"). Šiais duomenimis, V. Putinui diagnozuotas kasos vėžys, skelbia UNIAN.

Po daugiau nei tris mėnesius trunkančios Rusijos karinės invazijos į nepriklausomą Ukrainą pranešta, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ruošiamas operacijai.

Kaip išsiaiškino kanalo žurnalistai, šalies agresorės prezidentas bus operuojamas N. N. Blochino vardo nacionaliniame medicinos tyrimų centre.

Informaciją, kad V. Putinui bus atlikta vėžio šalinimo operacija, patvirtino ir Izraelio žurnalistas, laikraščio "Детали" internetinio leidinio apžvalgininkas Markas Kotliarskis.

Interviu kanalui  M. Kotliarskis sakė, kad vienas iš jo šaltinių yra Maskvos medikų sluoksniuose, o kitas - artimas Kremliaus administracijos padalinyje, atsakingame už Rusijos prezidento sveikatą.

Vienas Blochino centro pastatas yra ruošiamas operacijai ir yra uždarytas, kad būtų galima priimti kitus pacientus, o pacientas Nr. 1 laukia priešoperacinės apžiūros (pilvo punkcijos).

Putinas ir jo ligos diagnozė:

Gegužės 29 d. laikraštis "Daily Mirror" ir kelios kitos Europos žiniasklaidos priemonės, remdamosi FSB šaltiniu, pranešė, kad V. Putinas serga "sunkia sparčiai progresuojančio vėžio forma" ir kad jis buvo įspėtas apie neišvengiamą mirtį.

2022 m. gegužės 30 d. buvęs Valstybės Dūmos deputatas Ilja Ponomarevas reagavo į JAV režisieriaus Oliverio Stone'o teiginį, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas susirgo vėžiu.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder