Patruševas asmeniškai apkaltino Rusijos diktatorių V. Putiną

"Putinas atrodė kaip baramas šuniukas": atskleidė, kaip Patruševas sudrausmino Rusijos diktatorių

Rusijos saugumo tarybos sekretorius Patruševas dėl visų problemų asmeniškai apkaltino Rusijos diktatorių V. Putiną ir priskyrė jam atsakomybę už tai, kas vyksta.

Tarp Rusijos diktatoriaus Vladimiro Putino ir Rusijos saugumo tarnybos vadovo Nikolajaus Patruševo kilo konfliktas dėl įvykių Belgorodo srityje.

Apie tai pranešė "Telegram" kanalas "SVR General", kuriam, kaip teigiama, vadovauja buvęs Rusijos užsienio žvalgybos tarnybos generolas.

Pasak kanalo, gegužės 22 d. V. Putinui buvo pranešta apie "priešo įsiveržimą" į Belgorodo srities teritoriją nuo Ukrainos sienos.

Per vieną iš susitikimų V. Putinas barė saugumo ir karinės vadovybės atstovus. Tačiau Patruševas atsakė griežta kritika.

"Rusijos saugumo tarybos sekretorius Nikolajus Patruševas asmeniškai prezidentui beveik vienodai priekaištavo dėl visų aptartų problemų.

N. Patruševas priminė, kad daugiau nei prieš metus jis pateikė prezidentui ataskaitą, kurioje buvo pateikta išsami analitinė prognozė, numatanti būtent tokią įvykių eigą, su konkrečiais pasiūlymais, kaip tam užkirsti kelią, tačiau V. Putinas visa tai ignoravo.

Saugumo Tarybos sekretorius atkirto Putinui ir kaltę dėl įvykių suvertė tiesiogiai jam", - rašoma pranešime.

"Pasak liudininkų, prezidentas atrodė kaip šuniukas, kurį bara už tai, kad jis viduryje kambario atsikando.

Tai buvo ne pirmas kartas, kai Patruševas užstojo kariškius ir FSB, kaltindamas Putiną dėl nesėkmingo SWOT, kuris, pasak Saugumo Tarybos sekretoriaus, niekada neturėjo būti pradėtas be tinkamo pasiruošimo", - pridūrė kanalas.

Pasak SVR generolo, Patruševas sakė, kad verta pagalvoti, kaip išbristi iš gilios krizės fronte ir visoje šalyje.

"Prezidentas sutiko, kad yra problemų, bet sakė, kad jas galima išspręsti pasiūlius dalyvauti sprendžiant problemas, o ne "kelti triukšmą", - apibendrino kanalas.

Priminsime, kad anksčiau buvo pranešta, jog Kremlius neatmeta galimybės prarasti visas okupuotas Ukrainos teritorijas, įskaitant aneksuotą Krymą.

Kai kuriems Rusijos agresorės šalies regionams taip pat gresia pavojus.

Šiame fone įvyko Rusijos diktatoriaus Vladimiro Putino ir Rusijos agresorės šalies Saugumo tarybos sekretoriaus Nikolajaus Patruševo ginčas.

Kas vyksta Belgorodo srityje

Gegužės 22 d. rytą internete pasirodė informacija, kad Rusijos laisvės legiono ir Rusijos savanorių korpuso savanoriai pradėjo karinę operaciją Belgorodo srities pasienio rajonuose.

Reidai taip pat buvo vykdomi Briansko srityje.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder