Putinas pozavo su aukštakulniais batais - tačiau Kremliaus informatoriai tvirtina, kad tai buvo jo dubleris

(2)

175 cm ūgio tironas, kuris jau seniai save įsivaizduoja kaip mačo stipruolį, susitikimo su studentais Maskvoje metu avėjo didžiulius aukštakulnius.

 

Tačiau "Telegram" kanalas "General SVR", kuris tvirtina, kad informaciją jam perduoda Kremliaus informatorius, teigia, kad nuotraukoje užfiksuotas vyras iš tikrųjų yra V. Putino "pagrindinis kūno dubleris".

Kanalas teigia pastebėjęs "akivaizdžių skirtumų".

Jis taip pat atkreipė dėmesį į tai, kad trečiadienį vykusiame pasirodyme 70 metų V. Putinas šypsojosi, o diena anksčiau darytame vaizdo įraše diktatorius atrodė niūrus, o jo dešinė ranka buvo paslėpta nuo akių.

Praėjusiais metais Rusijos diktatorius kelis kartus buvo kaltinamas naudojęsis dublerių paslaugomis, įskaitant per aukščiausiojo lygio susitikimą Irane.

Ukrainos karinės žvalgybos vadovas anksčiau teigė, kad V. Putinas turi tris antrininkus.

Generolas majoras Kyrylo Budanovas teigė, kad kiekvienam iš jų buvo atlikta plastinė operacija, kad jie būtų panašūs į jį.

Pasak generalinio SVR kanalo, trečiadienį, minint Rusijos studentų dieną, Putinas vieną iš jų dislokavo Maskvos valstybiniame Lomonosovo universitete.

Jis teigė: "Per viešą susitikimą su studentais... daugelis pastebėjo kai kuriuos "prezidento" keistumus ir fiziologinius bruožus.

"Į V. Putiną panašus asmuo, kitaip nei originalas, visiškai nebijojo būti šalia daugybės mažai pažįstamų ir visiškai nepažįstamų žmonių, o tai visai nebūdinga prezidentui pastaraisiais metais.

"Akivaizdžių skirtumų pastebėta pseudoputino veide ir jo elgesio manieroje.

"Prezidento" dublerio kairysis skruostikaulis buvo patinęs ir nenatūraliai judėjo kartu su "prezidento" veido išraiška.

"Nenatūraliai kabanti viršutinė lūpa - nesėkmingo dublerio "prisitaikymo" rezultatas".

Jame taip pat teigiama, kad tariamam dubleriui buvo atlikta per daug botokso injekcijų.

Kanalas pridūrė: "Dublerio juoko stilius skiriasi nuo Putino, o kai kurie judesiai atrodo suvaržyti.

"Šis viešas prezidento dublerio pasirodymas nebuvo pats sėkmingiausias, tačiau nieko negalima padaryti, nes Putinas negali dalyvauti tokiuose renginiuose."

Prieš trejus metus V. Putinas prisipažino, kad pareigūnai ragino jį naudoti dublerius, tačiau jis teigė, kad ši idėja buvo atmesta.

Anksčiau vaizdo įraše buvo parodytas V. Putino susitikimas su Viačeslavu Gladkovu, Belgorodo srities, kuri ribojasi su Ukraina ir per karą ne kartą nukentėjo nuo apšaudymų, gubernatoriumi.

Šioje filmuotoje medžiagoje prezidentas vienu metu atrodė kentė skausmus ir kaire ranka nerangiai maigė pieštuką.

Prasidėjus posėdžiui jo dešinioji ranka liko paslėpta, o veidas trūkčiojo.

Generalinė SVR ne kartą tvirtino, kad tironas "sunkiai serga" - gandus kurstė jo išpurtęs veidas ir trūkčiojančios kojos.

Dienraščiui "The Sun" nutekinti bombos pavidalo šnipų dokumentai, regis, patvirtino, kad jis serga kasos vėžiu ir ankstyvosios stadijos Parkinsono liga.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Šaltinis: thesun.co.uk

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder