Putinui sukurtas slaptas geležinkelių ir stočių tinklas: jie veda į jo rezidencijas

Visose pagrindinėse Vladimiro Putino rezidencijose įrengtos geležinkelio linijos ir specialios saugomos stotys, uždaros vietos gyventojams.

Žurnalo "Project" duomenimis, yra bent trys tokios specialios geležinkelio linijos.

2022 m. rudenį žurnalistai aptiko saugomą geležinkelio stotį su sraigtasparnių nusileidimo aikštele netoli Dolgių Borodų kaimo, artimiausios gyvenvietės prie V. Putino pamėgtos Valdajų rezidencijos, esančios Valdajų nacionalinio parko teritorijoje.

Trys vietos gyventojai pasakojo, kad stotis ir speciali geležinkelio linija į ją buvo pastatyti tik valstybės vadovui, o apsaugos darbuotojas atstūmė žurnalistą, kai šis bandė priartėti prie saugomos stoties tvoros.

"Prie Valdų esantis geležinkelis buvo siaubingos būklės, juo buvo galima važiuoti ne didesniu kaip 15-25 km/val. greičiu.

Pradėjus rengti geležinkelį Valdovų rezidencijai, buvo suremontuota dalis esamų bėgių, kuriais turėjo važiuoti V. Putino traukinys, tačiau nebuvo suremontuotos atkarpos, kuriomis traukinys neturėjo važiuoti", - "Proekt" pasakojo buvęs traukinio mašinistas, dirbęs maršrutu Maskva-Sankt Peterburgas ir, pasak jo, kelis kartus matęs specialųjį prezidento traukinį.

Remiantis palydovinėmis nuotraukomis, stotis ir geležinkelis Putinui Valdajaus mieste buvo pastatyti 2019 m.

Remiantis palydovinėmis nuotraukomis, stotis Novo-Ogareve atsirado 2015 m. - ji yra už 400 metrų nuo V. Putino rezidencijos Maskvos srityje.

Tuometinio ministro pirmininko Dmitrijaus Medvedevo sprendimu žemė po stotimi buvo atimta iš privačios nuosavybės FSO naudai.

Specialioji stotis skirta nedideliam vagonų skaičiui ir yra paslėpta už aukštos tvoros, kurioje kas 10 metrų įrengtos apsaugos kameros.

Siekiant sustabdyti traukinį prie Sočio Bočarovo Ručėjaus rezidencijos, 2017 m. atsirado peronas ir naujas aklavietės geležinkelio kelias, kurį nuo elektrinių traukinių naudojamų bėgių paslėpė aukšta tvora.

Slaptas šarvuotas traukinys Putinui: detalės

Rusijos diktatorius Vladimiras Putinas, pradėjęs plataus masto invaziją į Ukrainą, vis dažniau naudojasi šarvuotu traukiniu.

2021 m. pavasarį diktatorius persėdo į šarvuotą traukinį, kai jo kariuomenė pradėjo aktyviai ruoštis invazijai į Ukrainą.

Prasidėjus karui, jis vis dažniau keliavo šarvuotu traukiniu, ypač į savo mėgstamą rezidenciją Valdajuje.

2022 m. gruodžio pradžioje žiniasklaida pranešė, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas turi platų slaptų bunkerių tinklą, išsidėsčiusį nuo Maskvos iki Uralo, ir toliau stato požemines saugyklas šalyje.

Be to, Putinas turi oficialų ir neoficialų bunkerių tinklą.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder