Šiaurės Korėjos diktatorius įvykdė šiurpią egzekuciją savo dėdei

Šiaurės Korėjos diktatorius įvykdė šiurpią egzekuciją savo dėdei, kurį suėdė 120 badaujančių šunų

Šiaurės Korėjos diktatoriaus Kim Jong - Uno dėdė 2013-aisaiis metais patyrė sukrečiančią mirtį. Jang Song - Thaekas buvo nužudytas ir sušertas 120 šunų, kurie buvo marinami badu tris dienas, - rašo Kinijos valstybės remiamas laikraštis.

Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong-unas asmeniškai prižiūrėjo žiaurią egzekuciją savo dėdei.

Pranešama, kad jis kartu su pareigūnais stebėjo, kaip šunys draskė jo dėdės kūną.

Tuo tarpu aštuoniems artimiems Jang sąjungininkams valstybė taip pat įvykdė mirties bausmę.

Anksčiau valstybė dramatiškai apibūdino Jangą kaip "niekingą žmogiškąją padugnę, blogesnę už šunį", rašo "Mirror".

Manoma, kad Kim Jong - Unas įvykdė dėdės žmogžudystę, kad užsitikrintų savo vietą lyderio poste po to, kai 2011 m. mirė jo tėvas 

Teigiama, kad nužudymo metu Jangas, kuris buvo vienas įtakingiausių Šiaurės Korėjos veikėjų, prarado sąmonę.

Tačiau Kim Jong Uno teigimu, Jangas ir jo bendražygiai buvo nužudyti ne dėl jo charakterio, o dėl to, kad iš komunistinės valstybės buvo pašalintas "grupuočių purvas".

Šis komentaras pasirodė po pranešimų, kad Jangas mėgo mėgautis "malonumų būreliu", kuriame jaunos moterys dainuodavo amerikietiškas dainas ir šokdavo striptizą, o tai toli gražu neatitinka konservatyvių Kimo puoselėtų ir valstybėje palaikomų idealų.

Manoma, kad Jangą pakeitė Šiaurės Korėjos generolas Jo Kyong - Cholas, tačiau ir jis jau pelnė "Mirties angelo" pravardę.

Šiaurės Korėjos ekspertas Michaelas Maddenas apie Jo sakė: "Apskritai galime jį sieti su proceso, kurio metu aukščiausi Šiaurės Korėjos karininkai ir partijos kadrai įkalinami ir jiems įvykdomos mirties bausmės, priežiūra."

Tai įvyko pasirodžius pranešimams, kad Kim Jong Unas "pasirengęs" aktyvuoti branduolinius ginklus, grasindamas Vakarams ir Pietų Korėjai.

Kalbėdamas karo veteranams Kim Jong-unas sakė: "Mūsų ginkluotosios pajėgos yra visiškai pasirengusios reaguoti į bet kokią krizę, o mūsų šalies branduolinis atgrasymas taip pat yra pasirengęs pareigingai, tiksliai ir greitai mobilizuoti savo absoliučią galią pagal savo užduotis."

Archyvų nuotr.

2010-aisiais Vyriausiasis Šiaurės Korėjos lyderio Kim Čen Iro (Kim Jong-il) sūnus pareiškė neigiamai vertinąs dinastinį valdžios perdavimą - Šiaurės Korėjos valdžią savo rankose išlaikys jau trečioji tos pačios šeimos karta.

Kim Čen Namo (Kim Jong-nam) nuomonė buvo garsiai išsakyta tuo metu, kai paaiškėjo, kad Kim Čen Iras savo įpėdiniu paskyrė jauniausiąjį sūnų Kim Čen Uną (Kim Jong-un).

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Šiaurės Korėja: Kim Jong-unas per aukšto kariškio laidotuves nešė karstą

Sutrikęs Vladimiras Putinas planuoja aljansą su Šiaurės Korėja, kad sustiprintų byrančią kariuomenę?

V. Putinas Kim Jong-Unui įteikė Antrojo pasaulinio karo medalį

Kim Jong Unas kyla į kovą su žargonu, džinsais ir užsienio filmais. Kodėl?

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder