"Šokiai su vilkais" aktorius suimtas seksualinio išnaudojimo byloje

Las Vegaso policija suėmė ir atliko kratą buvusio "Šokių su vilkais" aktoriaus, tapusio įtariamu sektos lyderiu, kaltinamo du dešimtmečius seksualiai prievartavus jaunas vietines mergaites, namuose.

 

"Šokiai su vilkais" aktorius suimtas seksualinio išnaudojimo byloje

Nathanas Lee Chasing His Horse, pasivadinęs Nathan Chasing Horse, buvo sulaikytas antradienio (sausio 31 d.) popietę netoli namų Šiaurės Las Vegase, kuriais, kaip teigiama, jis dalijasi su savo penkiomis žmonomis.

Žinomas dėl savo vaidmens, kai "Oskarą" pelniusiame Kevino Costnerio filme suvaidino jauną Sioux genties narį Smiles a Lot, Chasing Horse tarp genčių Jungtinėse Valstijose ir Kanadoje įgijo vadinamojo medicinos žmogaus, kuris atlikdavo gydymo ceremonijas ir dvasinius susirinkimus ir, policijos teigimu, naudodamasis savo padėtimi išnaudojo jaunas Amerikos indėnų mergaites, reputaciją.

Jo suėmimas - tai kelis mėnesius trukusio tyrimo, kuris prasidėjo po to, kai 2022 m. spalio mėn. policija gavo pranešimą, kulminacija.

Remiantis 50 puslapių kratos orderiu, kurį gavo AP, manoma, kad Chasing Horse yra sektos, žinomos kaip "Ratas", lyderis. Ir tai vyksta tuo metu, kai valstijų generaliniai prokurorai ir įstatymų leidėjai visoje JAV svarsto galimybę sukurti specializuotus padalinius, kurie nagrinėtų bylas, susijusias su čiabuvėmis.

Dokumente teigiama, kad Las Vegaso policija nustatė mažiausiai šešias tariamas aukas ir atskleidė seksualinio pobūdžio kaltinimus Chasing Horse'ui, kurie buvo pateikti 2000-ųjų pradžioje keliose valstijose, įskaitant Montaną, Pietų Dakotą ir Nevadą, kur jis gyveno apie dešimtmetį.

Pasak orderio, 2015 m. Chasing Horse buvo išvarytas iš Fort Peck rezervato Poplare, Montanos valstijoje, dėl įtarimų prekyba žmonėmis.

"Natanas Chasing Horse'as daugybę kartų naudojo dvasines tradicijas ir jų tikėjimo sistemą kaip priemonę seksualiai prievartauti jaunas mergaites", - rašoma jame ir priduriama, kad jo pasekėjai tikėjo, jog jis gali bendrauti su aukštesnėmis būtybėmis, ir vadino jį "medicinos žmogumi" arba "šventuoju žmogumi".

Nors orderyje pateikiama informacija apie nusikaltimus, apie kuriuos pranešta kitur, areštas susijęs su nusikaltimais, kurie, kaip įtariama, įvykdyti Nevados Klarko apygardoje.

Jie apima prekybą žmonėmis, seksualinę prievartą prieš jaunesnį nei 16 metų vaiką ir vaikų išnaudojimą.

Kai kurioms tariamoms aukoms buvo vos 13 metų, teigiama orderyje.

Viena iš Chasing Horse žmonų, kaip teigiama, jam buvo pasiūlyta kaip "dovana", kai jai buvo 15 metų, o kita žmona tapo sulaukusi 16 metų.

Chasing Horse taip pat kaltinamas įrašinėjęs seksualinę prievartą ir organizavęs lytinius santykius su aukomis kitiems vyrams, kurie esą jam mokėjo.

Šaltinis: euronews.com

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder