Mirė Rakeshas Jhunjhunwala

Sulaukęs 62 metų mirė Indijos "Warrenas Buffettas" Rakeshas Jhunjhunwala

Indijos milijardierius Rakesh Jhunjhunwala, kartais vadinamas "Indijos Warrenu Buffettu", mirė sekmadienį, būdamas 62 metų, pranešė ministras pirmininkas Narendra Modi.

"Rakesh Jhunjhunwala buvo nepalaužiamas", - po pranešimų apie Jhunjhunwalos mirtį tviteryje parašė Modi. "Kupinas gyvybės, šmaikštus ir įžvalgus, jis palieka neišdildomą indėlį į finansų pasaulį."

"Jis taip pat labai aistringai rūpinosi Indijos pažanga. Jo mirtis liūdina.

Reiškiu užuojautą jo šeimai ir gerbėjams. Om Shanti", - pridūrė Modi.

Jo mirties priežastis nebuvo viešai paskelbta.

CNN filialas "CNN News 18" pranešė, kad Jhunjhunwala turėjo sveikatos problemų.

Rugpjūčio 7 d. jis buvo pastebėtas neįgaliojo vežimėlyje per jo remiamos bendrovės "Akasa Airlines" pristatymą, kai ši bendrovė atliko pirmąjį skrydį iš Mumbajaus į Ahmedabadą.

Jhunjhunwala buvo investuotojas, pradėjęs prekiauti vertybiniais popieriais dar studijuodamas koledže, todėl ankstyvosios jo investicijos atsipirko - jo grynoji vertė mirties dieną siekė 5,8 mlrd. dolerių, skelbia "Forbes".

Pagal profesiją jis buvo atestuotas buhalteris, vėliau vadovavo akcijų prekybos įmonei "RARE Enterprises". Dėl vis didėjančio žinomumo rinkoje jis tapo populiaria televizijos įžymybe.

Tarp jo investicijų - kelios bendrovės, kurias valdo vienas didžiausių Indijos konglomeratų "Tata Group". Tarp jų - "Tata Motors", laikrodžių gamintojas "Titan", "Tata Communications" ir "Indian Hotels Co", valdanti viešbučius "Taj".

Jį pergyveno žmona ir trys vaikai.

(CNN)

Mirė Rakeshas Jhunjhunwala
Raktažodžiai
Sidebar placeholder