Sužeisti rusų kariai gyvi pūva ligoninėse

Sužeisti rusų kariai gyvi pūva ligoninėse (15)

Rusija ne tik negaili savo karių gyvybių, bet ir neskuba gydyti sužeistųjų. Kaip rašo naujienų kanalas „Baza“, separatistinio Luhansko ligoninėse dirbantys gydytojai sako, kad niekas neskuba padėti ten atsidūrusiems rusų kariams, kurie tiesiog „gyvi pūva“, ir pateikia vieną konkrečią istoriją.

35 metų kareivis beveik du mėnesius praleido Luhansko ligoninėje su kulka kojoje. Visą šį laiką gydytojai net nebandė jo ištraukti ir nevežė paciento į Rusijos ligoninę.

Savanorių teigimu, medikams paprasčiausiai apsimokėjo laikyti pacientą vietos ligoninėje.

Gegužės kulka sutraiškė agresoriaus klubo kaulą ir įstrigo jame, o po evakuacijos iš mūšio lauko gydytojai dėl didelio sužeistųjų skaičiaus sugebėjo suteikti jam tik pirmąją pagalbą.

Netrukus vyras buvo nuvežtas į Luhansko srities ligoninę, kur medikai jam pritvirtino laikiną fiksacijos aparatą, tačiau kažkodėl neišėmė kulkos.

Po trijų dienų vyras buvo išsiųstas į savo gyvenamąją vietą, į centrinę ligoninę gimtajame Alčevske, tačiau ir ten vyriausiasis gydytojas pasakė, kad planinės operacijos „LLR“ dar neatliekamos.

Kitą pusantro mėnesio vyras buvo gydomas penkių rūšių antibiotikais, ir jam buvo pasakyta, kad iš žaizdos ištekėję kraujo krešuliai rodo, jog jis pasveiko.

Ilgainiui vyras susirgo osteomielitu – sunkiu pažeisto kaulo uždegimu.

Pacientas bandė kelti triukšmą – taip ši istorija pateko į savanorių akiratį.

Vyras buvo evakuotas į ligoninę Maskvoje, kur artimiausiu metu jam bus atlikta operacija.

„Kalbant apie Luhanską, vietos ligoninėse dirbantys rusų gydytojai sako, kad ten niekas negali padėti tokiems pacientams ir kad pacientai tiesiog „gyvi pūva“.

Pasak savanorių medikų, taip yra dėl to, kad vietos ligoninėms naudinga ilgiau laikyti sužeistus karius, nes už kiekvieną iš jų jos gauna subsidijas iš Rusijos gynybos ministerijos“, – rašo „Baza“.

alfa.lt

Daina mirštančiam rusų kareiviui

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder