Šveicarija: nuogas vyras parke nužudė bėgiojusią moterį

Nuogas vyras, puldinėjęs žmones Manedorfo parke netoli Ciuricho, nužudė bėgiojusią moterį, trečiadienį pranešė Šveicarijos policija.

„Antradienio vakarą Manedorfe vyras užpuolė ir mirtinai sužalojo moterį“, – pranešė Ciuricho kantono policija ir pridūrė, kad „praeiviai pranešė apie vyrą, nuogą laksčiusį Almos parke, rėkavusį ir fiziškai puldinėjusį kitus žmones“.

Moteris buvo nedelsiant gaivinama, tačiau nuo patirtų sunkių sužalojimų mirė, sakoma pranešime.

Išpuolis įvyko antradienio vakarą Manedorfe prie Ciuricho ežero, maždaug už 20 kilometrų į pietryčius nuo didžiausio Šveicarijos miesto. 19-metis įtariamasis buvo sulaikytas.

Greitai į vietą atvykusios greitosios pagalbos tarnybos rado ant žemės gulinčią sunkiai sužalotą moterį. „Įtariamas nusikaltėlis, 19-metis šveicaras, taip pat buvo aptiktas vietoje ir sulaikytas policijos“, – sakoma pranešime.

Policija dar mėgina išsiaiškinti aukos tapatybę, taip pat tiria, ar nusikaltėlis ir auka pažinojo vienas kitą.

Almos parkas žinomas kaip vasaros iškylų vieta. Nedidelis žole apaugęs ir medžiais apsodintas parkas trečiadienį buvo atviras visuomenei, prie ežero netoli išpuolio vietos stovėjo du policijos pareigūnai.

Policijos apklaustas sulaikytas įtariamasis bus perduotas prokurorui dėl sunkaus smurtinio nusikaltimo, pranešė policija.

Taip pat pranešta, kad užpuolikas nesunkiai sužalojo dar vieną asmenį, kol kas dar nežinoma, ar jis panaudojo ginklą.

Nusikaltimo įrodymus surinko Ciuricho teismo medicinos institutas, pagrindinė Šveicarijos teismo medicinos ekspertizės institucija, pranešė policija, tyrime taip pat dalyvauja Ciuricho universiteto Teismo medicinos institutas.

Į įvykio vietą buvo iškviesti ugniagesiai, greitosios pagalbos automobilis, skubios pagalbos gydytojai ir oro gelbėjimo tarnyba, pranešė policija.

Manedorfo miestelis su baltai nudažyta reformatų bažnyčia turi beveik 12 tūkst. vokiškai kalbančių gyventojų. Šalia uosto esantis Almos parkas supa Vilą Almą – neogotikinę rezidenciją, pastatytą pramonininkui Emiliui Staubui, išplėtusiam šeimos verslą Šveicarijoje, pastačiusiam svarbiausią odos gamyklą. Vila buvo pavadinta jo žmonos, ten gyvenusios iki mirties 1970 m., vardu. Paveldėtojai ją pardavė, dabar ten įsikūrę senelių namai.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder