Tapo žinoma, kuri daina yra populiariausia pasaulyje

(1)

Ji buvo parašyta prieš daugelį metų. Žurnalas „Forbes“ įvardijo populiariausią dainą per visą muzikos istoriją. Tai buvo amerikiečių roko grupės „Journey“ kūrinys „Don't Stop Believin“, kuris buvo išleistas dar 1981 metais.

RIAA (Amerikos įrašų pramonės asociacijos) duomenimis, ši daina Jungtinėse Valstijose tapo 18 kartų platinine, o tai padėjo jai pelnyti populiariausios dainos muzikos istorijoje titulą.

„Amerikos popkultūroje yra dainų, kurios yra tokios beprotiškai populiarios ir sėkmingos, kad šalyje turbūt neliko nė vieno žmogaus, kuris jų nebūtų girdėjęs. Vienas geriausių šios pašėlusios sėkmės pavyzdžių yra grupės „Journey“ daina „Don't Stop Believin“, kuri gavo specialų apdovanojimą ir statusą„, - rašė leidinys.“

Kas žinoma apie dainą „Don't Stop Believin“

Hitu tapusi daina „Don't Stop Believin“ buvo išleista 1981 m. spalį, o jos potencialas atsiskleidė gana greitai.

Daina pateko tiesiai į 9-ąją „Hot 100“ muzikos parado vietą. Tada ji tapo populiariu grupės „Journey“ kūriniu, tarsi kolektyvo vizitine kortele. Praėjus dešimtmečiui po išleidimo, daina tapo geriausiai parduodamu XX a. skaitmeniniu kūriniu - ją parsisiuntė daugiau nei septyni milijonai žmonių.

Įdomu tai, kad per 2020 m. pandemiją keliose JAV ligoninėse skambėjo šūkis „Don't Stop Believin“, kuris išvertus reiškia „Nenustok tikėti“.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder