"Tegul eina Lukos sūnūs": Baltarusijoje motinų sąjunga surengė protesto akciją prieš karą

Baltarusijos motinų sąjunga pradėjo akciją prieš karą. Moterys nepastebimai išdėliojo žaislus matomose vietose, papildydamos juos rašytinėmis žinutėmis. Apie tai pranešama Motinų sąjungos "Telegram" kanale.

Moterys nepritaria savo vaikų siuntimui į mirtį.

Baltarusijoje ir toliau persekiojami žmonės, kurie priešinasi karui Ukrainoje. Taigi organizacija pasirinko saugų protesto būdą.

"Baltarusijos motinos prieš karą! Norėdami tai parodyti, jos padėjo savo vaikų žaislus taip, kad žmonės juos pamatytų, ir parašė, ką jos galvoja apie karą...

Baltarusijoje ir toliau įnirtingai kovojama su kiekvienu pasipriešinimu.

Išdrįsusieji pasakyti žodį prieš valdžią yra atleidžiami iš darbo, mušami ir net gali būti nuteisti mirties bausme. Taigi moterys, kurios išdrįso imtis šio nuostabaus veiksmo, yra mums pavyzdys", - rašoma pranešime.

"Mano drambliuk, mano mylimas kačiuk, mano sūnau. Tavo motina neleis atimti tavo gyvybės. Mes esame prieš karą! Tegul Lukos sūnūs eina po bombomis", - baltarusių kalba rašė kita moteris.

Archyvų nuotr.

Viena Baltarusijos motina pasiūlė siųsti Lukašenkos sūnus į karą / nuotrauka Telegramų motinų sąjungos

Organizacija pridūrė, kad protestuotojų saugumas yra itin svarbus. Jie priminė, kad žaislai turėtų būti paliekami nepastebimai, o nuotraukos turėtų būti ištrinamos iš karto po to, kai buvo išsiųstos.

Kaip anksčiau pranešė UNIAN, neseniai Baltarusijos studentas buvo įkalintas už tai, kad socialiniuose tinkluose perpublikavo publikaciją, kurioje smerkiama Rusijos agresija.

Merginai, vardu Danuta Perednaya, skirta 6,5 metų laisvės atėmimo bausmė.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder