Teigia, kad Putinas įsakė smogti civiliams taikiniams Ukrainoje (1)

Vidaus reikalų ministras teigia, kad vien per dvi dienas rusai paleido apie 100 sparnuotųjų raketų, per kurias žuvo Ukrainos civiliai gyventojai - rašo unian.net.

Rusijos raketos paleidimas į Kremenčugo prekybos centrą Poltavos srityje yra teroro aktas, dar vienas Rusijos karo nusikaltimas Ukrainoje, patvirtinantis Kremliaus tikslus sąmoningai naikinti ukrainiečius.

Kaip pranešė UNIAN korespondentas Poltavos srityje, tai per brifingą pareiškė Ukrainos vidaus reikalų ministras Denisas Monastyrskis.

Monastyrskis pabrėžė, kad šalia prekybos centro "Amstor" nėra jokių karinių objektų.

"Tuo metu prekybos centre buvo daug žmonių. Ten buvo iki 1000 žmonių. Per oro antskrydį kai kurie iš jų išėjo... Aukų gali būti ir daugiau", - sakė Monastyrskis.

Pasak Monastyrskio, raketos smūgis Kremenčiuko prekybos centrui, per kurį žuvo mažiausiai 18 ukrainiečių civilių ir dar beveik 60 buvo sužeisti, rodo, kad tokie smūgiai civiliams objektams nėra atsitiktiniai.

"Tai patvirtina, kad Putinas davė įsakymą smogti civiliams taikiniams. Nesvarbu, kas tiksliai ten yra.

Pasirinkite laiką, kai žmonės ten miega, jei kalbame apie gyvenamuosius rajonus, o jei kalbame apie tokius objektus kaip prekybos centrai, pasirinkite laiką, kai ten yra daug žmonių", - sakė Monastyrskis.

Kremenčugas: raketos smūgis Amstor prekybos centrui

Kaip pranešė UNIAN, birželio 27 d. Kremenčuge, Poltavos srityje, dėl Rusijos ginkluotųjų pajėgų raketinės atakos buvo visiškai sugriautas prekybos centras. Pranešama apie 18 žuvusiųjų ir dešimtis sužeistųjų.

Gelbėtojai vis dar dirba įvykio vietoje. Dar viena raketa pataikė į miesto stadioną.

Karinių oro pajėgų vadavietės duomenimis, raketas paleido Rusija iš tolimojo nuotolio bombonešių Tu-22M3.

Lėktuvai pakilo iš Šaikovkos aerodromo, o raketos buvo paleistos iš Kursko srities.

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis tai pavadino vienu įžūliausių teroro aktų Europos istorijoje. 

Ukrainos prezidento kanceliarijos vadovo patarėjas Oleksijus Arestovičius pareiškė, kad Ukraina atsakys į smūgį Kremenčuko prekybos centrui.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder