Trampas paskelbė demokratus „bedieviais komunistais“ ir pavadino komunizmą didžiausia grėsme JAV
„Tai ne socialdemokratai, tai užkietėję bedieviai komunistai. Tai didžiausia grėsmė mūsų šaliai nuo jos įkūrimo prieš 250 metų“, – parašė jis „Truth Social“.
Kalbėdamas religingų konservatorių susirinkime „Faith & Freedom Coalition“ konferencijoje Vašingtone, Trumpas pridūrė, kad komunizmą „labai lengva parduoti“, pabrėždamas, kad pats jis galėtų tapti „didžiausiu komunistu istorijoje“.
„Aš suteikčiau nemokamą būstą ir maistą, bet po dvejų ar trejų metų šalis žlugtų. Visi kentėtų arba mirtų“, – sakė jis.
Kaip nurodo „The Guardian“, šių pareiškimų priežastis tapo Niujorke vykusių demokratų pirminių rinkimų rezultatai, kuriuose pergalę iškovojo trys kairieji kandidatai, kuriuos rėmė socialistų meras Zoranas Mamdanis.
D. Trumpas juos pavadino „labai problematiškais žmonėmis“, kurie „nori sunaikinti tradicinį amerikietišką gyvenimo būdą ir atnaujinti karą prieš krikščionis bei translyčių vaikų žalojimą“.
Jis taip pat apkaltino juos, kad „jų priešininkų žudymas yra svarbi jų ideologijos dalis“, ir pavadino juos „gyvuliais“.
Leidinys pažymi, kad respublikonai mėnesius atsiliko nuo demokratų apklausose, tačiau po kairiųjų sėkmės Niujorke partijos strategai įžvelgė galimybę visą Demokratų partiją pavaizduoti kaip „ekstremistinių“ pažiūrų nešėją.
„Demokratų partija yra didelėje bėdoje, ir tai neapsiriboja Niujorku…
Jie nėra pakankamai protingi ar stiprūs, kad kovotų su maru…
Jie tampa komunistų partija“, – sakė D. Trumpas, apkaltindamas partijos vadovybę kapituliacija prieš kairiuosius.
Atstovų Rūmų pirmininkas Maikas Džonsonas pasisakė ta pačia dvasia, pareikšdamas, kad „Amerikos pamatai patiria beprecedentį puolimą“.
Rašyti komentarą