Ukrainiečių žiniasklaidoje – gandai apie Putino sveikatą: po nesėkmingos operacijos paniro į komą

(3)

Ukrainiečių portalas „Obozrevatel“, neva remdamasis žvalgybos šaltiniais, pranešė, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas atsidūrė komoje po nesėkmingos vėžinio auglio šalinimo operacijos ir buvo paguldytas į reanimacijos skyrių, kur jo gyvybę palaiko aparatai.
 

Tekste rašoma, kad slaptosios tarnybos, remdamosi savo šaltiniais Kremliuje, pranešė, kad V. Putino aplinka pradėjo ruošti vadinamąjį „valdžios tranzitą“ – ieškoti „sosto“ įpėdinio.

Rašoma, kad V. Putino aplinkos žmonės greičiausiai nusprendė prezidento būklę laikyti paslaptyje tol, kol Kremlius apsispręs dėl jo įpėdinio. Viešumoje esą rodysis jo antrininkai, kad niekam nekiltų įtarimas.

Taip pat nurodoma, kad artimiausiu metu Rusijos Federacijos (RF) užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas planuoja kreiptis į Turkijos prezidentą Recepą Tayyipą Erdoganą ir paprašyti pranešti apie V. Putino ir Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio susitikimą, kuriame dalyvaus ir Turkijos lyderis.

Tačiau, dienraščio šaltinių teigimu, pagal Kremliaus planą šis susitikimas neįvyks – Kremlius nenori rizikuoti atskleisti V.Putino pakeitimo dubliu.

Norint turėt oficialią priežastį atsisakyti dalyvauti susitikime, Rusija planuoja apkaltinti Ukrainą dėl neva nekonstruktyvios V. Zelenskio pozicijos, todėl Kijevui bus iškeltos nepriimtinos sąlygos.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder