Ukrainos aviacija smogė 13 teritorijų, kuriose sutelkta okupantų karinė jėga ir įranga.

Ukrainos aviacija smogė 13 teritorijų, kuriose sutelkta okupantų karinė jėga ir įranga

Per dieną Ukrainos aviacija smogė į 13 Rusijos karių gyvosios jėgos ir technikos koncentracijos rajonų. Apie tai savo "Facebook" puslapyje pranešė Ukrainos ginkluotųjų pajėgų generalinis štabas.

"Per dieną Ukrainos aviacija smogė į 13 priešo gyvosios jėgos ir įrangos koncentracijos rajonų ir 3 priešlėktuvinių raketų sistemų pozicijas.

Be to, mūsų oro gynybos daliniai numušė penkis bepiločius orlaivius ir vieną priešo sraigtasparnį Ka-52.

Raketinės pajėgos ir artilerija pataikė į daugiau kaip 200 priešo objektų.

Tarp jų buvo 12 vadaviečių, amunicijos, degalų ir tepalų sandėlių, artilerijos pozicijų, personalo ir karinės įrangos koncentracijos vietų.

Priešo aukos vis dar tikslinamos", - sakoma pranešime.

Generalinis štabas taip pat pažymėjo, kad per pastarąją parą Ukrainos gynybos pajėgos atrėmė priešo atakas Michailovkos II, Veselaja Dolinos, Odradivkos, Marinkos, Novomichailovkos ir Pravdinoje vietovėse.

Karas Ukrainoje: dabartiniai duomenys

Ukrainos kontrpuolimas šalies pietuose ir rytuose tęsiasi.

Dieną prieš tai prezidentas Volodymyras Zelenskis pareiškė, kad išlaisvinta beveik visa Charkovo srities teritorija.

Deokupuotose teritorijose teisėsaugos pareigūnai ir toliau randa karių ir civilių palaikų su kankinimų žymėmis. 

Ukrainos ginkluotųjų pajėgų sėkmę pietuose lėmė labai sunkūs mūšiai ir pastangos, sakė UC "Jug" atstovė Natalija Humeniuk: "Pažanga nėra tokia sparti ir greita, kaip norėtųsi, tačiau ji gana veiksminga."

Naujosios Kachovkos hidroelektrinės teritorijoje okupantai nuskandino 9 vagonus, kad galėtų įrengti perėją ir pasiruošti pabėgimo kelius. 

Rusijos ginkluotosios pajėgos ruošiasi gynybai ir rytuose (Svatovo-Kreminnos ruožas), ir pietuose, Chersone. Sustiprinta civilių kontrolė, o priešas ir toliau gaudo civilius gyventojus neva dėl "ryšių su AFU ir SBU". 

Iš viso nuo plataus masto invazijos pradžios Ukrainos ginkluotosios pajėgos jau sunaikino 54 250 okupantų ir tūkstančius vienetų priešo technikos.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder