Ukrainos dronai smogė Rusijos naftos perdirbimo gamyklai netoli Sankt Peterburgo

Šeštadienio naktį po Ukrainos dronų atakos kilo gaisras Kirišų naftos perdirbimo gamykloje „KirishiNefteOrgSintez“, Rusijos Leningrado srityje.

Apie tai paskelbė kanalas „Astra“ socialinėje platformoje „Telegram“.

Įvykio liudininkų nufilmuotuose vaizdo įrašuose matyti iš naftos perdirbimo gamyklos kylančios liepsnos.

Leningrado srities gubernatorius Aleksandras Drozdenko patvirtino, kad būta smūgio pramoninėje Kirišų miesto dalyje. Pasak jo, ugnis užgesinta, bet jis nenurodė, kas degė. Anot gubernatoriaus, 7 bepilotės skraidyklės buvo sunaikintos virš Kirišų miesto.

Ukraina patvirtino, kad buvo smogta „KirishiNefteOrgSintez“ objektui, vienai iš penkių didžiausių naftos perdirbimo gamyklų Rusijoje.

Joje kasmet perdirbama apie 21 mln. tonų žalios naftos. Prieš tai gamykla atakuota 2025 m. kovą ir rugsėjį bei 2024 m. kovą.

Be to, spalio 3 d. Ukrainos tolimojo nuotolio bepilotės skraidyklės taip pat smogė „OrskNefteOrgSintez“ naftos perdirbimo gamyklai.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Sidebar placeholder