Ukrainos karo didvyris apnuogino siaubingas karo žaizdas

Ukrainos karo didvyris apnuogino siaubingas karo žaizdas po to, kai buvo laikomas nelaisvėje

Šokiruojantys vaizdai parodė, kokį siaubingą poveikį beveik keturis mėnesius nelaisvėje laikytiems Ukrainos kariams padarė V. Putino vyrai, - skelbia dailymail.co.uk.

Michailas Dianovas buvo vienas iš 205 karo belaisvių, trečiadienio naktį iškeistų į laisvę.

Socialiniuose tinkluose paskelbti siaubingi ukrainiečių kario vaizdai atskleidžia tikrąjį poveikį, kurį karo didvyriui padarė buvimas Rusijos apsuptyje.

Nuotraukoje, kuria M. Dianovas pasidalijo Mariupolio plieno gamyklos "Azovstal" apgulties metu, matyti, kad jis šypsosi ir rodo taikos ženklą, nepaisant to, kad jo ranka buvo tvarstyta po to, kai ji buvo sutraiškyta jo daliniui atlaikius Rusijos apgultį.

Naujausioje dabar jau išlaisvinto ukrainiečio nuotraukoje jis vis dar šypsosi, bet yra labai liesas ir išblyškęs, su randais ir mėlynėmis ant rankos ir veido.

Jo dešinioji ranka yra neužgijusi ir, pasak ukrainiečių naujos svetainės, dėl nežmoniškų sąlygų, kuriomis jis buvo laikomas, jai trūksta 4 cm kaulo.

Dianovo, kaip ir kitų jo karių, paleistų per šoką sukėlusį apsikeitimą belaisviais, išgyvenimas buvo sunkiai įmanomas, daugelis abejojo, ar jie išliks gyvi.

Išlaisvintas iš kalėjimo, Dianovas apsilankė Černigovo miesto ligoninėje, kur susitiko su savo draugais ir šeima.

Žmones internete, kurie pamatė, kokias žaizdas P. Dianovas patyrė patekęs į nelaisvę, sukrėtė nuotraukos.

Vienas Ukrainos žurnalistas rašė: "Mykhailo Dianovas, muzikantas ir ukrainiečių karys, neseniai paleistas per apsikeitimą belaisviais.

Pirmoje nuotraukoje - Mykhailo per Azovstalio apgultį. Antroji nuotrauka - Mykhailo po to, kai pateko į Rusijos nelaisvę. Neturiu žodžių. Siaubinga.

Organizatorių nuotr.

Kitas pridūrė: "Kai atsidariau šią nuotrauką, man pačiam fiziškai skaudėjo. Ką šie nepalaužiami žmonės išgyveno. Dabar jiems reikia mūsų pagalbos.

Ligoninėje jis susitiko su draugais ir giminaičiais po to, kai beveik keturis mėnesius buvo laikomas Rusijos karių nelaisvėje 

Vyrai, kurie priklausė kariniam daliniui "Azoz", paimtam į nelaisvę po mūšio Mariupolyje, beveik keturis mėnesius praleido Rusijos belaisvių stovyklose, prilyginamose koncentracijos stovykloms.

Griežtosios linijos Kremliaus šalininkai ragino sušaudyti "Azoz" narius, vadindami juos naciais ir karo nusikaltėliais.

Tačiau buvo patvirtinta, kad kariai yra saugūs, ir jie buvo pamatyti pirmą kartą po didvyriškos paskutinės Mariupolio gynybos gegužės mėn.

Ukraina pareiškė, kad 205 jos piliečiai, įskaitant 100 bataliono "Azov" karių, buvo tarp tų, kurie buvo iškeisti į 56 rusus, įskaitant V. Putino sąjungininką Viktorą Medvedčiuką.

Mainais Rusija gavo tik 56 savo karius, kurie buvo laikomi nelaisvėje.

Tarp paleistų rusų yra Viktoras Medvedčiukas, dešinioji V. Putino ranka Ukrainoje.

Penki iš paleistų "Azov" vadų dabar gyvena Turkijoje, rašoma Zelenskio tinklalapyje paskelbtame pranešime

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Sidebar placeholder