Ukrainos partizanai vienu šūviu nukovė 10 Rusijos kariuomenės seržantų (vaizdo įrašas)
(2)Apie priešo likvidavimą buvo pranešta ir vaizdo įrašas paskelbtas Ukrainos savanorių "Trečiųjų pajėgų" telegramų kanale.
Šiuo metu, 182-ąją devynerius metus trunkančio ir šimtmečius besitęsiančio karo dieną, gimsta mūsų nepriklausomybė.
Ji ginama drąsių karių, kurie oriai kovoja su rusų fašistais.
Ukrainos ginkluotosios pajėgos naikina tikrus žudikus, prievartautojus ir marodierius, kurie nežino, ką reiškia garbė.
Mūsų priešas nenusipelno gailesčio, - sakoma pranešime.
Pažymima, kad Ukrainos kariai ir toliau naikins priešą taškas po taško ir nesigailėdami, kad ir kur jis būtų.
Per pastarąją parą Ukrainos kariuomenė likvidavo dar 150 rusų okupantų.
Pažymima, kad daugiausiai nuostolių priešas patyrė Donecko kryptimi.
Tuo pat metu nuo vasario 24 d. priešo koviniai nuostoliai iš viso sudaro apie 45 700 karių.
Kaip anksčiau pranešė UNIAN, Rusijos ginkluotųjų pajėgų vadovybė ir toliau mažina savo karinius dalinius, nes nesugeba kompensuoti personalo nuostolių.
Dėl patirtų nuostolių ir negalėjimo paskelbti mobilizacijos Rusijoje, Rusijos ginkluotųjų pajėgų vadovybė rengia dar 50 savanorių batalionų, kurie bus siunčiami į Ukrainą.
Buriatai buvo "įvertinti" pigiausiai - jiems bus mokama mažiau nei kitų Rusijos regionų gyventojams.

Rašyti komentarą