grūdai

Ukrainos pasiuntinys ragina Lenkiją identifikuoti grūdus barstančius provokatorius ir patraukti juos atsakomybėn

Ukrainos ambasadorius Lenkijoje Vasylis Zvaryčius paragino Lenkijos valdžios institucijas daryti viską, kas įmanoma, kad būtų rasti ir baudžiamojon atsakomybėn patraukti asmenys, atsakingi už ukrainietiškų grūdų išpylimą iš transporto priemonių ir traukinių vagonų, vykstančių per Lenkijos teritoriją.

Kaip praneša naujienų agentūra „Ukrinform“, Ukrainos diplomatas apie tai prakalbo tinkle „X“, reaguodamas tai, kad sekmadienį buvo surengta dar viena tokio tipo provokacija.

„Tokio barbariškumo vykdytojai kenkia ne tik Ukrainai, bet ir Lenkijai. Prašome Lenkijos valdžios institucijų ir policijos daryti viską, kas įmanoma ir neįmanoma, kad būtų rasti ir teisingai baudžiamojon atsakomybėn patraukti už tokius gėdingus veiksmus atsakingi asmenys!“ – parašė V. Zvaryčius.

Kaip jau skelbė „Ukrinform“, vasario 25 d. Kotomiezo geležinkelio stotyje iš aštuonių vagonų buvo išpilta 160 tonų Ukrainos žemės ūkio produktų. Tai jau ketvirtas vandalizmo atvejis Lenkijos geležinkeliuose.

Vasario 20 d. Lenkijos ūkininkai ėmėsi blokuoti traukinių eismą netoli Medykos kontrolės punkto pasienyje su Ukraina ir iš vieno vagono ant bėgių išpylė grūdus. Tuo metu vasario 23 d. apie 9 val. nežinomi asmenys Dorohusko geležinkelio kontrolės punkte iš trijų vagonų išpylė į Vokietiją vežtus ukrainietiškus rapsus.

O vasario 24 d. Dorohusko stotyje taip pat buvo apgadinti ukrainietiškas pupeles gabenę vagonai.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder