„Vakcinas“ Zagrebe galima ir išgerti

Baro „Roots" Kroatijos sostinėje Zagrebe savininkas originaliai sugalvojo pagyvinti verslą - čia lankytojai gali rasti iki tol nematytų kokteilių, pavadintų vakcinų nuo COVID-19 vardais. Ir sulaukė atrakcijų ištroškusių klientų antplūdžio.

Užsukę į barą žmonės gali pasirinkti, kokia vakcina norėtų būti „paskiepyti". Mat baro savininkas Tomislavas Perko sukūrė keturių vakcinų nuo COVID-19 įkvėptus kokteilius, kuriuos pavadino „Moderna", „Pfizer", „Sputnik" ir „AstraZeneca".

Nauji gėrimai įtraukti į baro meniu - ir skiriasi jie ne tik pavadinimu, bet ir skoniu, nes suplakti iš skirtingų ingredientų. Kokteiliui „Sputnik" naudojama degtinė, kokteiliui „AstraZeneca" - džinas, į „Pfizer" gėrimą pilamas „Jägermeister", o „Moderna" suplakta naudojant „Bourbon" viskį.

Baro lankytojai, užsisakę šių kokteilių, gauna ir švirkštą, kuriuo galima po truputį į burną lašinti „vakciną", taip pat išduodamos pažymos su antspaudu, patvirtinančiu, kad svečias gavo kokteilio-vakcinos dozę. Beje, viena dozė kainuoja 6,5 euro.

Baro lankytojai, užsisakę kokteilį-vakciną, gauna ir švirkštą, taip pat išduodama pažyma, patvirtinanti, kad svečias gavo „skiepą“. EPA-Eltos nuotr.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder