Koronavirusas nustatytas Jonavos rajone esančiame ūkyje laikomoms audinėms

Vokietijoje pastarąją parą vėl nustatytas rekordinis užsikrėtimo koronavirusu atvejų skaičius

(1)

Patvirtintų užsikrėtimo koronavirusu atvejų skaičius Vokietijoje per parą išaugo 140 160, jis yra didžiausias nuo pandemijos pradžios. Tai rodo penktadienį paskelbti Roberto Kocho virusologijos instituto duomenys.

Ankstesnis antirekordas buvo užfiksuotas sausio 20 d., kad per parą Covid-19 buvo diagnozuotas 133 536 žmonėms. Nuo pandemijos pradžios infekcija nustatyta 8 460 546 VFR gyventojams.

Nuo koronaviruso sukeliamos ligos padarinių šalyje per 24 valandas mirė 170 pacientų, bendras mirčių skaičius per visą pandemijos laikotarpį Vokietijoje išaugo iki 116 485.

Koronaviruso plitimo septynių dienų rodiklis (užsikrėtimo atvejų skaičius per savaitę 100 tūkst. žmonių) taip pat pasiekė rekordinį lygį – 706,3. Ketvirtadienį šis indeksas buvo lygus 638,8, praėjusią savaitę – 470,6, o prieš mėnesį – 306,4.

Sausio mėnesį koronaviruso omikron atmaina tapo dominuojančia Vokietijoje.

Šiuo metu šalyje galioja tam tikri ribojimai, bet jie yra kur kas švelnesni negu per pirmąją, antrąją ir trečiąją pandemijos bangas. Jie daugiausia taikomi nepasiskiepijusiems asmenims – nevakcinuoti piliečiai negali lankytis restoranuose, teatruose, koncertuose, kūno rengybos klubuose. Taip pat ribojami socialiniai kontaktai.

Šalies valdžia deda dideles pastangas, kad kuo daugiau žmonių būtų paskiepyta, taip pat ir trečiąja doze. VFR kancleris Olafas Scholzas ketina šįmet įvesti privalomą vakcinaciją.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder