Zelenskis įvardino karinę - politinę užduotį Nr. 1

Zelenskis įvardino karinę - politinę užduotį Nr. 1

Prezidentas Volodymyras Zelenskis ragina ukrainiečius daryti viską, kad priešas pavargtų nuo karo. Tai valstybės vadovas sakė kreipdamasis į ukrainiečius.

"Noriu padėkoti visiems ukrainiečiams, kurie padeda mūsų ginkluotosioms pajėgoms, žvalgybai, specialiosioms tarnyboms silpninti okupantų kariuomenę.

Tai didelis Ukrainos pranašumas ir pagrindinė mūsų būsimos pergalės priežastis - mūsų gynėjų kova grindžiama besąlygiška Ukrainos žmonių parama.

Tai yra tautos išsivadavimo karas, tai visos Ukrainos kova už mūsų valstybės laisvę ir nepriklausomybę", - pabrėžė V. Zelenskis.

"Ukrainą vienaip ar kitaip gina milijonai žmonių.

Milijonai žmonių, kurie kovoja fronte, kurie kovoja už savo miestus ir kaimus, taip pat ir okupuotus, kurie stabdo okupantų techniką, kurie informuoja ir informuoja mūsų žvalgybą ir specialiąsias tarnybas, kurie susiduria su okupantais jų užnugaryje, kurie aprūpina Ukrainą būtinomis prekėmis ir visų mūsų valstybės institucijų bei ūkio darbą, kurie yra savanoriai, kurie kovoja už mūsų interesus užsienyje, kurie kovoja informaciniame kare", - pridūrė prezidentas.

"Ir mes privalome daryti - ir darysime - viską, kad išsaugotume šį visos šalies gynybos pagrindą", - pabrėžė V. Zelenskis.

"Kad parama Ukrainai pasaulyje nesumažėtų, o mūsų valstybė judėtų pergalės link, turi nesumažėti ir mūsų pačių aktyvumas - absoliučiai visų, kurie vienaip ar kitaip pasisakė už mūsų valstybę.

Darykite viską, kaip ir jūs, dėl Ukrainos.

Dar daugiau, nes Rusijos vadovybė tikisi, kad ukrainiečiai, europiečiai ir visas pasaulis pavargs nuo šio karo.

Turime daryti viską, kad pavargtų ne mūsų draugai ir partneriai, o mūsų priešai.

Kad galėtume išvyti okupantus iš Ukrainos, su Rusija kasdien turi būti vis sunkiau kovoti - tai mūsų svarbiausias karinis ir politinis uždavinys", - sakė prezidentas.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder