CODA vertikalaus šokio performansas

Vertikalaus šokio performansas KAMBARYS – Šokių mokyklos CODA ir Klaipėdos miesto savivaldybės dovana klaipėdiečiams ir miesto svečiams.

Šį kartą VERTIKALUS ŠOKIS KITAIP, ne balto balandžio - taikos simboliu, ne grakščios žuvėdros skrydžiu ...........o neramios sielos pavidalu.

Pagarbiai apie GYVENIMĄ. Mes visi vaikštome plona likimo/gyvenimo linija ir nieks nežinome kiek kiekvienam duota... o ar galime mes rinktis.... niekas nežino, bet žmonės patyrę KLINIKINĘ MIRTĮ pasakoja savo prisiminimus ir su džiaugsmu išnaudoja gautą antrą šansą.

Performansas KAMBARYS paremtas žmonių, patyrusių klinikinę mirtį ir komą, tikrais prisiminimais bei išgyvenimais.

Kambarys - patalpa apribota sienomis, į kurią paprastai patenkama pro duris ar kitą skiriamąją konstrukciją. Jis gali būti mūsų emocijų saugotojas, ar spąstai. Į visus kambarius reikia įeiti arba išeiti.

Tai - kelias, kurį pasirenkame patys arba būname priversti žengti. Vieni kambariai gyviems, kiti- mirusiems, treti- pereinami.

Gyvenimas- malonus, mirtis- rami, o perėjimas- varginantis. Būtent apie šią trijų etapų kelionę kalba „Kambarys”. Tai - nematoma apibrėžta erdvė, į kurią žengiame nežengdami, keliaujame neprašomi. Šios kelionės neieškome - ji nutinka. Ją patiriame tada, kai kūnas ir siela atsiskiria.

Kiekvienas kambarys gali turėti kelis išėjimus, tuomet tenka rinktis, besirenkant delsti. Ar tikrai kiekvienas mūsų turi teisę rinktis? Teisę rinktis mirti ar gyventi?Mirtis - tik fizinės būties galutinė fazė.

„Nes kas gi mirti, jei ne stovėti nuogam vėjyje ir tirpti saulėje? Ir kai žemė atims tavo galūnes, tu tikrai šoksi.” (Libanų-amerikiečių poetas Kakhil Gibran) O kas toliau? Kur toliau? O gal atgal? O ar reikia?

Numatomi TIK 4 pasirodymai:
Rugsėjo 25 d. (pirmadienį) 18.30 ir 19.30 val.
Rugsėjo 26 d. (antradienį) 18.30 ir 19.30 val.

Vieta - DIDŽIOJI SALĖ, Kultūros centras Žvejų rūmai. Taikos pr. 70, Klaipėda.

Renginys NEMOKAMAS. Žiūrovų skaičius ribotas.

Būtina REGISTRACIJA https://forms.gle/NCSoneN85ffYdFKP7
Trukmė - 15 min.
Amžiaus cenzas N-10.

Kūrybinė komanda:
Vertikalaus šokio choreografė, šokėja | Inga Briazkalovaitė
Režisierė | Rūta Bunikytė
Altas | Larion Dyakov
Muzikos autorius, aranžuotės | Jonas Raudonius
Šviesų dailininkas | Andrej Lavrinovič
Organizatorius Šokių mokykla CODA

Partneriai Klaipėdos miesto savivaldybė ir Kultūros centras Žvejų rūmai.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder