Didžiausias paplūdimio festivalis Baltijos šalyse skelbia pirmuosius atlikėjus

„Summer Sound“, Latvijoje vyksiantis muzikos festivalis, kasmet pritraukiantis didžiausias muzikos žvaigždes ir klausytojus iš visų trijų Baltijos valstybių, skelbia pirmuosius atlikėjus.

Kasmet vykstantis festivalis jau įsitvirtino mūsų regione kaip smagiausias muzikos renginys, vykstantis pajūryje. Pernai jubiliejinį dešimtąjį kartą vykusi muzikos fiesta sukvietė daugiau nei 50 muzikos atlikėjų ir per 40 tūkst. dalyvių iš Latvijos, Lietuvos ir Estijos.

Jau paskelbta, kad prie 2023 metų rugpjūčio 4-5 dieną Liepojos paplūdimyje vykstančio festivalio atlikėjų jungiasi tokie puikiai žinomi muzikos pasaulio vardai kaip Alle Farben iš Vokietijos ir „NŌEP“ iš Estijos bei būrys Latvijos atlikėjų.

Po priverstinės pandeminės pertraukos šiemet grįžęs renginys, kitais metams vyksiančiam festivaliui planuoja bene įspūdingiausią muzikos vardų kompaniją.

Tikrai yra ko laukti, žinant, kad iki šiol festivalio scenose yra koncertavusios tokios pasaulinės muzikos žvaigždės kaip „Pet Shop Boys“, Mika, Calvin Harris, „Mummy Troll“ ir „Gogol Bordelo“.

Artėjant festivaliui bus nuosekliai viešinamas visas kitų metų „Summer Sound“ festivalio scenos žvaigždžių sąstatas. O kol daugelis atlikėjų nėra paskelbti, kelias dienas iki spalio 17 dienos, dar galima įsigyti pačius pigiausius „Akluosius bilietus“. 

2022 metų liepos pabaigoje Liepojos paplūdimyje vykęs festivalis pritraukė tokius atlikėjus kaip Riton, John Newman, „Gacho“, „Musiqq“, latvius „Da Gamba“ ir „Carnival Youth“, „Eurovizijos“ dainų konkurse dalyvavusią ir Lietuvoje gerai žinomą ukrainiečių grupę „Go_A“ bei lietuvaičius „The Roop“. Pastarieji savo įspūdingo pasirodymo „Summer Sound“ festivalyje vaizdus taip pat panaudojo ir naujame vaizdo klipe „Multiply“.

Kitais metais rugpjūčio 4-5 dieną Liepojos paplūdimyje vyksiančiame festivalyje pasirodys gerai žinomas Vokietijos elektroninės muzikos prodiuseris ir didžėjus - Alle Farben bei šiuo metu svarbiausias Estijos atlikėjas NŌEP, savo kūryboje sujungiantis pop, indie ir elektroninės muzikos stilius, taip pat Latvijos legendos „Labvēlīgais Tips“ ir alternatyvaus roko grupė „Pirmais kurss“.

Kitais metais „Summer Sound“ taip pat turės dedikuotą hip-hop sceną. Jau paskelbta, kad joje pasirodys legendinis hip-hop atlikėjas Ozols, grupė „Singapūras Satīns“, atlikėjai „rolands če“ ir „ZEĻĢIS“.

Daugelis kitų atlikėjų bus paskelbti artimiausiu metu bei artėjant koncertui. Iki šių metų spalio 17 dienos dar galima įsigyti pačius pigiausius dviejų dienų paplūdimio festivalio „Summer Sound“ bilietus.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder