„Didžioji teleportacija" vaikus į žaidimų pasaulį kvies trijuose didžiuosiuose šalies miestuose 

Edukacinis spektaklis vaikams „Didžioji teleportacija - Žaidimų pasaulis" skelbia apie gastroles Lietuvoje. Interaktyvus ir inovatyvus šou ikimokyklinio amžiaus vaikus į žaidimų pasaulį pakvies trijuose didžiuosiuose šalies miestuose. 

Edukacinio spektaklio „Didžiosios teleportacijos" inovatyvūs šou vyks vasario 17 d. Girstučio kultūros rūmuose Kaune, kovo 14 d. „Multikino Ozas" salėje Vilniuje ir kovo 24 d. Klaipėdos koncertų salėje. 
 
„Interaktyvus spektaklis „Didžioji teleportacija - Žaidimų pasaulis" yra ne tik pramoga, bet ir edukacinė programa, per žaidimą mokanti vaikus tinkamai elgtis virtualioje aplinkoje.

Mokome nebendrauti su nepažįstamais, neatskleisti slaptažodžių, atpažinti ir stabdyti patyčias. Be to, jaunimui vis daugiau laiko praleidžiant prie ekranų, skatiname nepamiršti fizinio aktyvumo, išmokome daryti akių mankštą ir kitus sveikatingumo pratimus", - teigia edukacinį spektaklį pristatanti kūrėjų komanda. 
 
Edukacinį interaktyvų spektaklį vaikams „Didžioji teleportacija - Žaidimų pasaulis" režisuoja žinomas kino režisierius ir pedagogas Mantas Verbiejus, režisavęs didelės sėkmės sulaukusius miuziklus ir roko operas „Paryžiaus katedra", „Jėzus Kristus superžvaigždė", „Lituanica", dokumentinius ir vaidybinius kino filmus, bei daugybę muzikinių vaizdo klipų. 
 
Edukacinio šou „Didžioji teleportacija - Žaidimų pasaulis" muzikos autorius yra kompozitorius, dainų autorius, aranžuotojas, muzikos prodiuseris, dainininkas ir buvęs grupės „B'Avarija" narys Deivydas Zvonkus.

Pagrindinius vaidmenis edukaciniame spektaklyje „Didžioji teleportacija - Žaidimų pasaulis" atliks teatro ir kino aktoriai Paulius Valaskevičius, Sima Tarvydaitė ir Justas Vanagas. 
 
Abejingų nepaliksiantis interaktyvus edukacinis spektaklis vaikams „Didžioji teleportacija - Žaidimų pasaulis" pasakos istoriją apie amžinai išsiblaškiusį profesorių H2O, kuris dienomis pardavinėja ledus, o naktimis kuria teleportacinį mechanizmą.

Vieną dieną profesorius, kartu su jaunaisiais draugais Roka ir Roku, išmėgins naują išradimą ir mėgins teleportuotis į viduramžius. Deja, supainiojus laidus, profesorius atsidurs ne praeities laikuose, o interneto žaidime. Ištikimi bendražygiai Roka ir Rokas, kartu su jaunaisiais spektaklio žiūrovais, leisis į nuotykių kupiną kelionę, kurios tikslas - išvaduoti antivirusinės programos bokšte įstrigusį profesorių H2O. 
 
Inovatyvaus edukacinio šou „Didžioji teleportacija - Žaidimų pasaulis" žiūrovai taip pat dalyvaus spektaklyje. Visi vaikai gaus stebuklingas jėgas suteikiančias šviečiančias LED apyrankes - žybsius, su kurių pagalba padės Rokai ir Rokui vykdyti specialias užduotis. Jaunieji žiūrovai ne tik pramogaus, bet ir bus mokomi saugiai elgtis internete, užkirsti kelią patyčioms virtualioje erdvėje ir lavins fizinės mankštos įgūdžius. Vaikų lauks nuotaikingos dovanėlės, o po spektaklio jie galės nusifotografuoti su profesoriumi ir jo draugais.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder