Gianluca Sodaro filmų peržiūra ir kūrybiškumo laboratorija

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2) birželio 11 d., šeštadienį, 19 val. vyks kino režisieriaus Gianluca Sodaro (Italija) trumpametražių filmų peržiūra. KKKC Meno kiemo dirbtuvėse (Daržų g. 10, Klaipėda) birželio 13, 15, 17 ir 20 d. nuo 12 val. jaunieji kūrėjai ir meno mėgėjai kviečiami į kūrybiškumo laboratoriją (anglų kalba) „Aš esu akis - sakau, ką matau / I am eye - say what you see“ su režisieriumi G. Sodaro.

Vienas svarbiausių įgūdžių šiandienos ir ateities pasaulio darbo rinkoje yra kūrybiškumas, tad skatiname jį ugdyti per meną, laisvę ir pažintį su įvairių profesijų atstovais. Iš Italijos kilęs kino režisierius Gianluca Sodaro kviečia į trumpametražių filmų peržiūrą ir trijų dalių kūrybiškumo laboratoriją „Aš esu akis - sakau, ką matau / I am eye - say what you see“, skirtą kūrybinio polėkio lavinimui, susitelkimui į gyvą kūrybinį procesą ir savo asmeninę refleksiją.

Dirbtuvių metu dalyviai, pasitelkę savo vaizduotę ir kūrybiškumą, plėtos pasirinktą temą jų mėgstama technika - tapyba, piešimu, fotografija, mišria technika ir kt.

Nors kūrybiškumo tema pastaruoju metu yra itin populiari, G. Sodaro teigimu, šių dirbtuvių pranašumas tas, kad jų metu visas dėmesys skiriamas asmenybei, įkvėpimui, gyvam bendravimui, susitelkimui į kūrybinį procesą ir savo asmeninę refleksiją, o ne į technologijas ir aplinką.

G. Sodaro gimė Sicilijoje, baigė Milano vaizduojamojo meno ir dizaino akademiją (NABA). Kaip kino režisierius G. Sodaro už savo originalius filmus yra pelnęs daugybę prizų ir apdovanojimų. Pagrindinis menininko kūrybos bruožas - originalumas ir siekis pasakoti neįprastas istorijas.

Dalyvavimas dirbtuvėse nemokamas, dalyviai bus aprūpinti visomis priemonėmis. Laukiama asmenų nuo 17 metų. Būtina registracija: http://inx.lv/H5nU Daugiau informacijos: +370 602 211 67.

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder