Įsimylėti Palangą ir Šventąją paprasta: gruodį jūsų čia laukia išskirtinai jums skirti renginiai

Švenčių laukimas Palangoje ir Šventojoje vilios visą gruodį: Palangos kurhauze vyks publikos pamėgti folklorinių ansamblių koncertai, skambės pianino ir romantiškos muzikos garsai, o tarp Kalėdų ir Naujų be batų liks kiekvienas užsukęs – mat šokių vakare „Linksmiau be batų“ retam pavyksta nusėdėti. Naujų metų vakarą esate kviečiami praleisti įspūdingame koncerte su muzikos pasaulio žvaigždėmis, tad neabejokite – švenčių laukimo metu verta būti lietuviškame pajūryje bei mėgautis net gurmanų skoniui tinkančiais reginiais!

Palangos kultūros ir jaunimo centro direktorė Vita Petrauskienė pasakoja, kad Palanga ir Šventoji neatsiejama nuo gražių susitikimų bei įdomių veiklų bet kuriuo metų laiku. „Palangos kultūros ir jaunimo centras šiemet, kaip ir kiekvienais metais, dovanoja miesto svečiams ir vietos gyventojams gražiausią puokštę renginių! Norime, kad Palangos kurhauzą aplankytų ir jo istorinę dvasią pajustų kuo daugiau žmonių, tad ir čia siūlomos veiklos apgalvotos ir pritaikytos įvairiausių žanrų gerbėjams. Gruodį čia vyks renginiai tiek mėgstantiems pasiklausyti geros muzikos, tiek su šeima pasimėgauti įtraukiančiu kino filmu, tiek teatro spektakliu. Be to, tiek Palangoje, tiek Šventojoje vyks „Dovanų meistarnės“ kur profesionalams patariant bus galima pasigaminti šventinių dovanų pačiam. Paskubėjus dar galima suspėti pasigrožėti Šventosios Kalėdų eglės įžiebimu gruodžio 9-ąją“,- atkreipė dėmesį energingoji Vita Petrauskienė.

Muzikos vakarai Kurhauze: nuo susikaupimo iki šokių be batų

Gruodžio 16 d. 18.00 val. Kurhauze jūsų lauks pianisto ir skaitovo Gintaro Januševičiaus koncertas „Mažasis princas“, kurį galima vadinti tiek monospektakliu, tiek tam tikra Prancūzijos muzikos retrospektyva. G. Januševičius tarytum chameleonas persikūnyja ne tik į kitokius personažus, tačiau kartu persikelia į kitą laikmetį, kultūrą ar muzikinį stilių. Ilgus metus dailindamas savo unikalias programas, jis kruopščiai atrenka kūrinius ir tarytum surenka juos į vientisą muzikinį vėrinį, kurį padailina pasakojimais, vaizdais, aktoriniais elementais ar net kvapais. Savo novatoriškomis koncertų idėjomis jis žavi Niujorko, Paryžiaus, Londono, Ciūricho, Rio de Janeiro klausytojus, jūsų laukia nuostabi galimybė Palangoje. Gruodžio 22 d. 17.00 val. - muzikinis vakaras „Žiemos susitikimai“. Dalyvauja moterų vokaliniai ansambliai: „Agluona“ (Priekulė) ir „Eldija“ (Šventoji).

Sulaukus Kalėdų, džiaugsmingai švenčiant, o gal nuo to jau pavargus būtina susirinkti smagiai pasišokti į Palangos Kurhauzą. Gruodžio 27 d. 19.00 val. Kalėdinis tradicinių šokių vakaras „Linksmiau be batų“, kur šokėjai dabinasi kuo spalvingesnėmis kojinėmis bei smagiai trypia istorinio pastato parketą. Ir be batų, tikrai, tik linksmiau!

Naujųjų metų išvakarėse gruodžio 31 d. 19.00 val. jaukioje kurhauzo koncertų salėje skleisis muzikiniai kerai. Dainininkė Rūta Ščiogolevaitė su gyvo garso grupe publikai dovanos legendinės, visame muzikos pasaulyje ryškų pėdsaką palikusios pop muzikos dievaitės Whitney Houston bei savo autorines dainas. Taip pat su svajingais bossa nova ritmais ir gražiausiomis džiazo baladėmis trumpam bus galima panirti į įsimintiniausias praėjusių metų akimirkas ir įsimylėti save iš naujo. Rūtą Ščiogolevaitę lydės ištikimi scenos bendražygiai – pianistas Paulius Zdanavičius, trimitininkas Vytautas Skudas, bosistas Eugenijus Kanevičius ir būgnininkas Martynas Lukoševičius. Naujametinis koncertas „Kai aš įsimyliu...“  - puikiai tinka tiek vienišiems, tiek atvykusiems gausiu būriu!

 

Dovanų meistarnė ir magiškas kinas

Adventas – didžiojo laukimo metas, tad visą gruodį belaukdami Kalėdų galime skirti laiko ir jaukiems pamąstymams apie artimuosius ir save. Dovanų meistarnės Palangos kurhauze padės artimuosius pradžiuginti originaliais siuvenyrais ir įgyti naujų žinių. Gruodžio 10 d. 11.00 val. - „Šventiniai meduoliai“, gruodžio 17 d. 11.00 val. - „Advento burtai“, gruodžio 21 d. 17.30 val. - „Susikurk savo žiemos arbatą“.

Kalėdinis kinas Palangos kurhauzo teatro salėje: gruodžio 11 d. 14.00 val. „Magiškų gyvūnų mokykla” (Filmas šeimai, 2021 m.), 18.00 val. „Maištingi rimai” I d. ir II d. (Animacinis filmas, 2016 m. N-7). Gruodžio 18 d. 14.00 val. „Magiškų gyvūnų mokykla” (Filmas šeimai, 2021 m.), 18.00 val. „Maištingi rimai” I d. ir II d. (Animacinis filmas, 2016 m. N-7).

Naujai atrasti meilę gyvenimui

Palangos kultūros ir jaunimo centro „Grubusis” teatras, vadovaujamas Virginijaus Milinio, gruodį rodys spektaklį „Tanato viešbutis“ pagal žymaus XX a. prancūzų rašytojo klasiko Andrė Maurois novelę „Mirties pensionas“, kuri ypač aktuali šiandien, kai savižudybių skaičius drastiškai didėja. Ši novelė buvo ekranizuota garsaus XX a. kino režisieriaus A. Hičkoko.

„Kai žmogus atsiduria ant bedugnės krašto, mirtis jį grąžina į gyvenimą. Spektaklyje „Tanato viešbutis“ jaunas verslininkas, ištiktas finansinės krizės, praranda mylimąją ir nebematydamas prasmės gyventi nusprendžia gyvenimą baigti savižudybe. Jo planą įgyvendinti padeda paslaptingos įstaigos personalas”, sako režisierius V. Milinis. Bet ar vienintelis kelias pasibelsti mirčiai į duris, kad išvystum meilės jėgą gyventi?.. Spektaklis Palangos kurhauzo teatro salėje  rodomas gruodžio 3, 10 ir 17 d. 16.00 val.

Šventoji: Kalėdų senelis, koncertai ir dovanų gamyba

Gruodžio 9 d. 18:00 val. Kalėdų Senelis atvyksta į Šventosios pėsčiųjų aikštę. Snieguolė ir Nykštukai kaip įmanydami stengsis išjudinti svečius ir vietos gyventojus, tad būsite pakviesti į interaktyvų miuziklą. Šoks Palangos Šventosios pagrindinės mokyklos mokiniai, dainuos Palangos lopšelio-darželio „Sigutė” vaikai.

Gruodžio 21 d. 18.00 val. Šventosios pėsčiųjų aikštės paviljone vyks muzikinis vakaras „Žiemos susitikimai“, kuriame dalyvaus moterų vokalinis ansamblis „Eldija“ (Šventoji), „Agluona“ (Priekulė)  ir svečiai.

Šventosios pėsčiųjų aikštės paviljone veiks Dovanų meistarnė. Gruodžio 2 d. 11.00 ir 14.00 val. bus gaminami „Šventiniai meduoliai“, gruodžio 16 d. 11.00 ir 14.00 val. - „Advento burtai“, gruodžio 23 d. 11.00 ir 14.00 val. „Susikurk savo žiemos arbatą“

 

Daugiau informacijos www.pkjc.lt

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder