Kviečia į pasimatymą „Su Klaipėdos mūza“

Birželio 13 d., ketvirtadienį, nuo 14.30 iki 16.30 val. Ąžuolų giraitės parke Adomo Brako dailės mokyklos mokytojai, dailininkai – profesionalai, kviečia kurti kartu. Taip pat kviečiame į ekskursiją po Adomo Brako dailės mokyklą ir Rumpiškės dvarą.

Mokykla jau 55 metai moko jaunuosius klaipėdiečius meno paslapčių, įgyvendina edukacinius projektus, akcijas.

Akcijos metu „Su Klaipėdos mūza“, kuri skirta paminėti Klaipėdos  Švyturių metams, bendrausime spalvomis, linijomis, formomis ir gera nuotaika.

Adomo Brako dailės mokyklos mokytojai savo pamokas perkelia į Ąžuolų parko erdvę ir kviečia visus klaipėdiečius (ir jaunus, ir senus) bei miesto svečius prisijungti prie atvirų dailės veiklų gamtoje.

Galėsite laisvai kurti, lieti akvarele bei išbandyti grafikos technikas.

Beje, ketvirtadienį, birželio 13 d., klaipėdiečiai, bei miesto svečiai gali pasivaikščioti po Adomo Brako dailės mokyklą ir Rumpiškės dvarą.

Mokykla garsėja tuo, kad čia nuolat atnaujinamos mokinių ir profesionalių dailininkų parodos. Šiuo metų vyksta 2023-2024 m. m. baigiamųjų (diplominių) darbų paroda bei mokytojo Andriaus Tarasevičiaus kūrybinių darbų paroda, taip pat veikia profesionalių dailininkų, buvusių mokytojų, darbų galerija, kurioje eksponuojami dovanoti autorių kūriniai.

Norinčius pasivaikščioti po  Rumpiškės dvarą, išgirsti dvaro istorijas bei sužinoti, kaip gyvena ir kuom „alsuoja“ mokykla šiandien, kviečiame į ekskursijas, kurių pradžia 14.30, 15.30 val. Įėjimas į mokyklą nuo Paryžiaus Komunos gatvės pusės.

Dailės užsiėmimai vyks tarp Adomo Brako dailės mokyklos ir Ąžuolų giraitės parko tvenkinio nuo 14.30 iki 16.30 val.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder