Mantas Vygantas ir Jolanta: „Jaudinamės, nes tai mums - pirmas kartas”

(3)

Mantas Vygantas ir Jolanta Naruševičiūtė gyvena kelionių nuotaikomis: netrukus pora kels sparnus į Lietuvą – mat čia jų laukia tikrų tikriausias pirmas kartas.

„Jaudinamės taip, tarsi eitume prie altoriaus”, - juokauja Mantas. „Išties, jaudulio nemažai – mums tai pirmas toks kartas, kai grįžtame į Lietuvą koncertuoti tautiečiams”,  - mylimajam bei scenos partneriui antrina Jolanta.

Kad ir kaip būtų paradoksalu, tačiau Anglijoje pora girdima ir matoma daug dažniau nei Lietuvoje: čia jie jau seniai sukūrę savo gyvenimą, turi klausytojų ir gerbėjų ratą, kuriems savaitgaliais koncertuoja, tačiau Lietuvoje poros koncertų didesnei auditorijai nebuvo. Kodėl Mantas ir Jolanta nusprendė pradžiuginti lietuvaičius tėvynėje?  „Kadangi mėgstame bendrauti su gerbėjais virtualioje erdvėje, vis dažniau sulaukdavome klausimų, kada pasirodysime Lietuvoje.

Taip vieną sekmadienį padarėme apklausą, kuriuose miestuose mus norėtų matyti labiausiai. Tarp dažniausiai paminėtų buvo Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Utena, tad šiam, pirmam kartui, išsirinkome Aukštaitijos sostinę, Ignaliną, bei Kalvariją ir atvykstame išsyk po Šv. Velykų“, - šypsosi Mantas. Užsienyje ir socialiniuose tinkluose be galo populiarūs atlikėjai atvirauja:  judviejų poros ryšys aplinkinius domina tiek pat, kiek jų atliekamos dainos: „Patys suprantame, kad smalsumas nugali ir daugelis nori pamatyti mus realybėje.

Kaip čia vyresnė moteris suviliojo tokį jauniklį? Kaip jie kartu atrodo? Nors daugelis skeptiškai vertino mudviejų ryšį ir prognozavo skyrybas, akivaizdu, kad jos neįvyko: jau skaičiuojame aštuntus draugystės metus ir jokių užuominų apie skirtingus kelius net nėra”, - sako Jolanta. Moteris pasakoja, kad jie - kaip ir visi žmonės: „Atviri, paprasti, su savo džiaugsmais ir rūpesčiais.

Aš labai šeimyniška, mano karalystė – virtuvė. Ir į parduotuvę taip pat einu aš, nes Manto negalima ten leisti (juokiasi). Jis perka viską iš eilės, nežiūrėdamas į kainas. O aš, kaip daugelis moterų, kurioms rūpi šeimos biudžetas, kalbant apie kasdienius dalykus, domiuosi ir žinau, kur yra pigiau: pradedant nuo reikmių namams, baigiant mūsų trimis katėmis. Generaliniu namų tvarkymu užsiimame pagal poreikį, nes tikrai esame labai užimti. Manto rolė čia – kilimų siurbimas. Jis tą atlieka tobulai!

Apskritai, stengiamės viską daryti kartu: tik aš nekišu nosies ir nagų prie muzikinės aparatūros: ten man per daug mygtukų ir laidų (juokiasi). Na, o kad neatrodytų taip viskas saldu ir tobula, galiu paatvirauti, kad namų dūmų ir pas mus būna, bet be ugnies: pagaruojam, prasivėdinam ir vėl šypsomės“, - pasakoja Jolanta.

Kelionėmis ir staigmenomis mėgstantis palepinti mylimąją Mantas tikina, kad po šio vizito į Lietuvą jiedu nustebins ir savo gerbėjus:  „Daug nepasakosiu, bet laukia naujos dainos premjera, kuriai labai atsakingai ruošiamės jau keletą mėnesių“.

Na, o iki to Mantas ir Jolanta labai laukia susitikimo su gerbėjais koncertuose: Panevėžio Bendruomenių rūmuose balandžio 13 d., o  balandžio 14 d. – Ignalinos rajono kultūros centre.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder