SEL'as „Vakarų ekspresui“ atskleidė savo koncerto Klaipėdoje detales  

Po trejų metų pertraukos Klaipėdoje koncertuosiantis Egidijus Dragūnas-SEL’as atskleidė jau gruodžio 2 dieną (šeštadienį) „Švyturio“ arenoje vyksiančio koncerto tam tikras detales ir pabrėžė, kad 100 procentų arena bus sausakimša.

Atvažiuoja išskirtinis garsas iš Vokietijos: užsakinėjome vieną garsiausių garso režisierių, kuris vienintelis sugeba įgarsinti pasaulinio lygio dalykus kaip 360.

Bus pilna salė - tuom mes ir išsiskirsime. Dabar Lietuvoje yra masė renginių ir tik vienetai renka sausakimšas arenas", - kalbėjo E. Dragūnas.

Jis teigė, kad prekyboje jau yra likę labai nedaug bilietų.

„Bus „sold out'as“. Klaipėdiečiai patys turės progos tai pamatyti", - teigė išskirtiniais šou Lietuvoje garsėjantis muzikantas.

Vasarą įspūdingai ir ne su vienu rekordu koncertinį šou Kauno Dariaus ir Girėno stadione surengęs SEL'as teigė, kad po minėto koncerto Kaune sulaukė daugybės žinučių su klausimais, kada surengsime dar vieną šou Lietuvoje tiems, kurie negalėjo sudalyvauti pasirodyme Kaune.

„Tad tai bus mūsų duoklė tiems, kurie dėl kažkokių priežasčių negalėjo atvykti, tačiau yra pasiilgę mūsų koncertų", - sakė E. Dragūnas.

„Klaipėdoje grosime po trejų metų pertraukos ir galiu tik viena pasakyti, kad po šio koncerto vėl Klaipėdoje grosime tikrai negreit - gal po 3 ar 4 metų", - duodamas suprasti tai, kad klaipėdiečiai nepraleistų šios progos, kalbėjo E. Dragūnas.

Tuoj pat jis dar pridūrė: „Mes juokiamės, kad jau tampame ne arenine, o stadionine grupe. Turime kitų norų - pasirodysime Kaune arba Vilniuje. Viskas bus labai aukšto lygio."

Pasak E. Dragūno, Klaipėdoje gerbėjų lauks populiarumo viršūnes užkariavę hitai ir nauji grupės kūriniai.

„Kokią programą paruošėme? Mes grosime, kaip ir grojome Dubline, Kaune, Londone, Čikagoje. Programa truks 2 val. 15 min.“, - teigė SEL'as.

Priminsime, kad 2011 metais Klaipėdos „Švyturio“ arenoje“ vykęs SEL'o koncertas pritraukė rekordinį kiekį gerbėjų - per 7 tūkst. žmonių.

Tiek žiūrovų nepritraukė nė vienas čia vykęs renginys.

Tie, kas dar neįsigijo bilietų į šį šeštadienį „Švyturio“ arenoje vyksiantį SEL koncertą, gali tai dar padaryti čia: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/sel--klaipeda-403793/

Likusių bilietų kiekis ribotas, tad norintieji patekti į šį koncertą turėtų suskubti.

Šeštadienį „Švyturio“ arenoje SEL koncerto pradžia – 20 val.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder