Tautvydas Tomkus ir Andrius Šarka

Gegužės 24 dieną 21 valandą Vilniaus Lukiškių kalėjime roko grupės „Abii“ koncertas

Elektroninio roko duetas „Abii“ dalinasi naujienomis – išleido antrąjį singlą „Arkanai“. Kūrinys tęsia grupės naująjį kūrybinį etapą, kurį atšvęsti žada gegužės 24 dieną Lukiškių kalėjime, kur pirmąsyk nuskambės nauji kūriniai.

 

Abii - Arkanai

„Dainos „Arkanai ištakos susiformavo dar 2017 metais.

Tai buvo vienas iš tokių „užsispyrusių” motyvų, kuris nuo seno nupiešė nuotaiką ir aiškią kryptį, tik jos išpildyti vis nepavykdavo taip, kaip norėjome.

Mūsų pačių nuostabai, būtent dabar turime šį kūrinį, o klausantis dainos darome išvadą – išlaukti buvo verta.“ – dalinasi kūrinių autorius ir būgnininkas Tautvydas Tomkus.

Pernai grupė „Abii“ po pertraukos grįžo ir pristatė antrąjį studijinį albumą „Metanoiia“, o prieš mėnesį išleido singlą „Abnorma“.

Duetas surengė virš dešimties koncertų ir vėl įstvirtino Lietuvos muzikos scenoje, buvo nominuoti 2023-ųjų metų M.A.M.A. apdovanojimuose kaip Metų Roko Grupė.

Šiemet „Abii“ tikslas parašyti trečiąjį albumą, kurio pirmieji du singlai „Abnorma“ ir „Arkanai“ jau pasirodė klausytojams.

Kūrinys „Arkanai“ itin mistiškas grupės singlas, kurio pradžioje girdimas Vytautas Kernagis pasakojantis apie aurą esančią ypatingame ir tuo pačiu šiurpiame Palangos pastate – Anapilyje, kur dabar įskūręs Palangos kurorto muziejus.

Ne be reikalo kūrinio viršelyje matomi Palangos Anapilio stogai.

„„Arkanai“ – tai paslaptingos ar įslaptintos žinios, prieinamos ne kiekvienam.

Tai mūsų odė kūrybai, ir klausimas, kurį jai keliame – kodėl, ir kaip tu veiki?

Kaip garsai, kurti prieš beveik aštuonerius metus, netikėtai per porą savaičių, mūsų standartais - neįtikėtinai trumpą laiką, virto daina, ir kodėl tai nutiko būtent dabar?“ – rezultatu džiaugiasi Tautvydas Tomkus.

Ekrano nuotr.
Viršelio autorius: Tautvydas Tomkus

Naujausią grupės kūrinį galite išgirsti visose muzikos klausymosi platformose, o gegužės 24 dieną 20 val. du naujausius grupės singlus galima bus išgirsti Lukiškių Kalėjime, Vilniuje.

Spotify: https://open.spotify.com/track/1ABZtV6omRX77rcEOkZwOD?si=GxM8sIybScqNNSIvfOvmgg

Renginys: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/abii-x-disokognityvas-lukiskiu-kalejimas-20-429329/

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder