Sporto šventėje - estafečių rungtys

Gruodžio 3-iąją dieną pasaulis mini Tarptautinę neįgaliųjų žmonių dieną, kurios metu organizuojami įvairūs renginiai, skirti atkreipti dėmesį į pagalbą neįgaliesiems, į neįgaliųjų integraciją. Klaipėdos miestas turi tradiciją šią datą paminėti aktyviai - kasmet pakviečia neįgaliuosius į Klaipėdos lengvosios atletikos mokykloje organizuojamą Sporto šventę.

Ši diena yra skirta neįgaliems vaikams ir suaugusiems, kurie pasiryžę rungtyniauti įvairių sporto šakų varžybose ir aktyviai bei smagiai praleisti laiką.

Renginys visiems yra nemokamas, laukiami ne tik sportuojantys, bet ir juos palaikantys!

Praėjusiais metais dėl pandemijos ir ribojimų šis renginys vyko nuotoliniu būdu, o šiemet nuspręsta vėl visiems kartu susitikti Klaipėdos lengvosios atletikos mokykloje (Taikos pr. 54) ir įsilieti į sporto rungtis.

Šiemet renginio formatas bus kiek kitoks - vyks estafetės principu. Taip siekiama, kad dalyviai daugiau bendrautų tarpusavyje ir pajustų komandinę atmosferą.

Kiekviena mokykla ar sporto klubas turi sudaryti komandą iš 10 narių.

Komandų registracija vykdoma el. paštu [email protected] Prašoma, kad besiregistruojantys nurodytų mokyklos pavadinimą ir planuojamą dalyvių skaičių.

Renginio gruodžio 3 dieną (penktadienį) Klaipėdos lengvosios atletikos mokykloje (Taikos pr. 54) pradžia - 10.30 val.

Organizatoriai: Klaipėdos miesto savivaldybė, BĮ Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokykla.

Nugalės ta mokykla, kuri iš visų rungčių surinks daugiausia taškų. Visi kiti mokyklų mokiniai bus užimti įvairiomis veiklomis laisvalaikio zonoje.

Visi dalyviai gaus po atminimo medalį, o 3 laimėjusios komandos bus apdovanotos taurėmis.

Iš viso planuojama 10 estafetės rungčių: 1 rungtis - žiedo užmetimas ant kuoliuko, 2 rungtis - smiginis, 3 rungtis - diskgolfas, 4 rungtis - bėgimas, 5 rungtis - kamuoliuko metimas į kibirą per atstumą, 6 rungtis - apibėgti kliūtis, 7 rungtis - pralįsti pro lanką, 8 rungtis - šuolis į tolį, 9 rungtis - rutulio stūmimas, 10 rungtis - traukti kamuoliuką ir atspėti spalvą.

Sidebar placeholder