Šventė vaikams „Pasaulis yra gražus“

Sekmadienio popietę Klaipėdos senamiestyje galima buvo išgirsti jaukų vaikų šurmulį. Į nemokamą šventę vaikams „Pasaulis yra gražus“ susirinko 260 vaikų.

Smagiai šviečiant saulei kieme vaikai galėjo linksmai čiužinėti nuo batutų, žaisti ir atlikti įvairias užduotis su animatoriumi, gaudyti muilo burbulus.

Pakilus į antrą aukštą salėje vaikų laukė kūrybinė veikla: lipdymo iš modelino dirbtuvės, piešimo konkursas, blizgūs piešiniai ant rankų, taip pat maišelių, kepurėlių ar marškinėlių dekoravimas.

Vienas kitas tėvelis ar mamytė taip pat pabandė nulipdyti gėlę, katiną ar tiesiog paliesti, paminkyti modeliną. Kas sakė, kad per šventes vaikams negali būti smagu ir jų tėveliams?

Daug ką nuveikę ir išalkę vaikai galėjo pasivaišinti ir keliauti į dar vieną salę, kur jų laukė įvairūs stalo žaidimai ir biliardas.

Šventė buvo finansuojama GPM 1,2 proc. ir projekto lėšomis.

Šventės organizatorius Išganymo armija Lietuvoje į tokias šventes vaikus kviečia jau daugiau nei 10 metų.

Organizacijos būstinėje Tiltų g. 18 (II a.) visus metus šeštadieniais veikia klubai vaikams (7–12 m.) ir paaugliams (12–16 m.), yra organizuojamos įvairios šventės, stovyklos. Visi vaikai kviečiami smagiai leisti laiką kartu, bendrauti, žaisti, užsiimti rankdarbiais, klausytis istorijų ir t. t.

Telefonas pasiteirauti 8 612 46 898.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder