Šventojoje užgims kalėdinė pasaka

Šventoji šiemet sužibės ryškiomis kalėdinėmis šviesomis. Visa tai dėl ypatingos iniciatyvos - kalėdinės pušelių alėjos Pėsčiųjų aikštėje, kuri džiugins visą gruodį.

Gruodžio 9 d. 18 val. Šventojoje visų lauks stebuklingų muzikos garsų kupinas kalėdinės eglės įžiebimas. Iki pat Naujųjų vyks šventinės edukacijos, kurių metu bus galima sužinoti, ką slepia advento burtai, dekoruoti šventinius meduolius ir susikurti savo žiemos arbatą.

Gruodžio 21 d. įvyks koncertas „Žiemos susitikimai“. Gražiausias dainas dovanos vokaliniai ansambliai „Agluona“ (Priekulė), „Eldija“ (Šventoji) ir kiti svečiai.

Pirmą kartą Palangos kultūros ir jaunimo centro (PKJC) inicijuota kalėdinių pušelių alėjos idėja ne tik sulaukė didelio bendruomenės susidomėjimo, bet ir sujungė Šventosios bendruomenės narius - mokyklą, darželį, verslo sektorių.

Visą savaitę nuo gruodžio 2 iki 9 d. Šventosios bendruomenės atstovai puošia per trejus metus gražiai išaugusias Pėsčiųjų aikštės žaliaskares.

Kiekvienas čia užsukęs nuo gruodžio 9 d. galės ne tik džiaugtis šventine atmosfera, įsiamžinti prie labiausiai patikusios pušelės, bet ir pajausti bendruomenės šilumą.

„Tikimės, kad ši iniciatyva taps tradicine ir dar labiau suartins Šventosios bendruomenę, o kiekvieną svečią įkvėps į savo artimųjų ratą parnešti dalelę šventinės nuotaikos“, - teigė (PKJC) direktorė Vita Petrauskienė.

Šventoji šiemet visų lauks ne tik su kalėdinėmis šviesomis, bet ir su interaktyviu miuziklu visai šeimai - „Stebuklingos Senelio rogės“.

Snieguolė ir Nykštukai žadins miško gyventojus, puoš girliandomis gatveles, kurs šventinę nuotaiką ir ruošis Kalėdų Senelio atvykimui įžiebti Šventosios eglę.

Tačiau Kalėdų Senelio stebuklingoms rogėms būtina muzika. Išmintingoji Snieguolė kvies ne tik miško, bet ir Šventosios mažuosius gyventojus tapti muzikos instrumentais.

Palangos Šventosios pagrindinės mokyklos mokiniai bei lopšelio-darželio „Sigutė“ vaikai sukurs neįtikėtiną kapelą ir visi drauge gruodžio 9 d. 18 val. įžiebs Kalėdų eglutę.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder